Ar komentāriem pēc zaudējuma pret Omskas "Avangard" dalījies Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Pēteris Skudra

"Spēle sanāca laba, bet beigās mazliet pietrūka," pēcspēles preses konferences ievadā pauda Skudra. "Puišiem jau teicu, ka šodien viennozīmīgi bijām pelnījuši vairāk."

"Nedaudz nesanāca iecerētais vairākumā, bet kopumā hokejisti izpildīja iepriekš iecerēto spēles plānu," atzinīgus vārdus hokejistu virzienā veltīja speciālists. "Puiši izskatījās labi. Patiesi nav kauns zaudēt spēli pret šādu komandu ar spēlētājiem, kas ir viņu rīcībā."

Otrā perioda izskaņā laukumu priekšlaicīgi pameta komandas kapteinis Lauris Dārziņš. Uzbrucējs vienā no spēles epizodēm saņēma sitienu pa potīti un laukumu pameta ar medicīnas personāla palīdzību. Iepriekš "Dinamo" "lazaretē" bija nonākuši arī uzbrucējs Džeisī Lipons un aizsargs Jānis Voris.

"Domāju, ka Lauri šodien diemžēl esam pazaudējuši uz kādu laiku," par kapteiņa gūto savainojumu teica Skudra. "Ceru, ka nākamajā spēlē piedalīties varēs Lipons, kā arī Džordans Marejs. Varbūt arī Voris būs sastāvā."

"Nezinu, cik nopietns ir Dārziņa savainojums. Viņš nespēja nospēlēt līdz galam, tāpēc redzēsim, kas būt tālāk," piebilda Skudra, norādot, ka Lipona un Mareja atgriešanās sastāvā jau nākamajā spēlē ir ļoti iespējama.

Skudra jau iepriekš sezonā pauda, ka "Dinamo" nepieciešama paaudžu maiņa, bet komandas kodols būtu jāveido no gados jaunākiem Latvijas hokejistiem. Trešdien vienā virknējumā spēlēja Rihards Bukarts, Mārtiņš Dzierkals un Jānis Švanenbergs. Lielākā gadu starpība ir starp Bukartu un Švanenbergu - seši gadi.

"Jau iepriekš esmu minējis, ka strādājam uz nākotni, tāpēc arī daudz lielāks spēles laiks ir jauniešiem. Tie puiši, kuri nākotnē varētu spēlēt hokeju, netiek likti rāmjos, jo vēlamies viņos attīstīt tās lietas, kuras ir grūti iemācīt," skaidroja Skudra. "Šis ir trijnieks, kuriem manā skatījumā nākamsezon būtu jādod lielāka loma. Ceru, ka klubs spēs viņus noturēt."

Galvenais treneris uzsvēra, ka paaudžu maiņai komandā ir jānotiek, tāpēc pie tā tiek strādāts jau tagad.

LETA

Publicēts