Dinamo Rīga galvenā trenera Pētera Skudras komentārs pēc spēles pret Ņižņekamskas "Ņeftehimik".

"Neskatoties uz rezultātu, spēle laba. Čaļiem grūti kaut ko pārmest. Sataisījām tik daudz momentu - priekš pāris spēlēm noteikti,'' pēc mača pauda Pēteris Skudra, kura vadītā komanda gan piedzīvoja desmito neveiksmi pēc kārtas. Pirmā spēle pēc ilgāka pārtraukuma beidzot tika aizvadīta optimālā sastāvā.

Trenerim gan arī bija atbilde uz to, kas visvairāk pietrūcis: "Realizācija, momentu realizācija. Dotajā brīdī stāvoklis ir tāds, kāds tas ir. Bet čaļi šodien atdeva pilnīgi visu uz laukuma. Vēlreiz saku - kad tu pārmētā pretinieku divas reizes un kontrolē spēles gaitu, un zaudē - tas ir sāpīgi. Bet ir ļoti daudz pozitīvas lietas. Tikai pāris dienas trenējamies beidzot visi kopā kā grupa un varam izvilkt tādas spēles. Tas ir pozitīvi un mēs ejam tālāk. Mums ir četras dienas līdz nākamajai spēlei un palēnām mēs kļūsim tikai labāki." Metienu attiecība spēlē - 39:24 par labu ''Dinamo''.

Desmit zaudēto spēļu sērijas nogrieznī pieklibojusi ir ''Dinamo'' spēle nevienādos sastāvos. Šovakar gan izdevās pārtraukt četru spēļu sēriju bez realizētiem vairākumiem, tomēr Skudra atklāja, ka tieši pie šā komponenta visvairāk tiks strādāts treniņos: "Pirmkārt, mums ir jāsakārto spēle vairākumā. Tas mums pēdējā laikā ir pilnīgi izjucis dēļ slimošanas [tās radīto sastāva iztrūkumu dēļ]. Spēle vairākumā jādabū atpakaļ tajā līmenī, kur mēs bijām pirms karantīnas - pat "Top 5" līgā."

"Viennozīmīgi, turpinām strādāt pie kondīcijām. Tas ir ļoti svarīgi, lai mēs varētu spēlēt ātru, kombinacionālu hokeju. Ideāla kondīcija, domāju, šogad mums nebūs, bet mums ir jābūt virs vidējā. Strādāsim pie kondīcijas, spēles vairākumā un, protams, ķīmija. Ķīmija virknējumos ir ļoti svarīga. Čaļi pēdējā laikā nav daudz bijuši kopā, tāpēc strādāsim pie komandas ķīmijas caur treniņu procesu,'' turpmākos plānus līdz nākamajai spēlei ceturtdien pret ''Sochi'' ieskicēja Skudra.

''Dinamo'' komanda joprojām gaida pievienojamies jaunāko papildinājumu - amerikāņu vārtsargu Zeinu Makintairu, kurš vēl nevar papildināt sastāvu veselības problēmu dēļ: "Makintairs palēnām izslimo. Mēs ceram, ka pēc pāris dienām viņš varēs sākt vieglu treniņprocesu. Kontrolējam viņa stāvokli - slimība iet uz beigām, tā kā mēs ceram, ka pēc pāris dienām viņš sāks strādāt individuāli, un pēc tam jau kopā ar komandu."

Trenerim Skudram tika arī uzdots jautājums par sadarbības pārtraukšanu ar Gintu Meiju un Miķeli Rēdlihu - spēlētājiem, kuri komandā bija pavadījuši vairāk nekā desmit sezonas. "Tā ir profesionāla komanda. Neiet runa, ko tu esi izdarījis piecus, desmit gadus atpakaļ. Svarīgi ir tas, ko tu dari šodien komandas labā. Tas ir ļoti maldinošs viedoklis, ka es te esmu nospēlējis desmit vai divdesmit sezonas, un man ir jāturpina šeit spēlēt. Tev ir jāpierāda katru dienu sevis vajadzība komandai, savs profesionalitātes līmenis un sporta režīms. Te ir tās nianses, kāpēc šie puiši diemžēl nav ar mums. Bet viņi abi ir pieauguši un kaut kādas lietas - tās ir viņu izvēles. Kā viņiem veicās pēdējā laikā, un tāpēc tāds lēmums tika pieņemts."

sportacentrs.com

Publicēts