Dinamo Rīga galvenais treneris Pēteris Skudra izcēla, ka pretī stājies ļoti labs pretinieks, kamēr “Dinamo” komandai vēl nav izdevies atrast ideālo ritmu.

“Spēlēt pret “Jokerit” - tas vienmēr ir interesanti un izaicinoši. Ļoti spēcīga komanda, viņu galvenie ieroči ir uzbrukums un vairākums. Mums tas bija pārbaudījums. Varu pateikt labāko par to, kā cīnījāmies, ņemot vērā, ka trim mūsu hokejistiem šī bija pirmā spēle pēc ilgākas pauzes [Gints Meija, Morgans Eliss un jaunpienācējs Džordans Marejs - aut.]. “Jokerit” šobrīd ir karsta komanda. Noskatījāmies viņu 7:1 uzvaru pret Maskavas “Spartak”, tāpēc labi zinājām, kādā formā ir pretinieks,” teica Pēteris Skudra.

“Lai cik savādi tas neizklausītos, bet mums šī bija treniņspēle. Slimības dēļ mums bija ilga pauze, nav bijis daudz treniņu un spēļu, tāpēc spēles garša jāatgūst maču laikā. Neteiktu, ka šī bija slikta spēle, un uz Minskas maču paņemsim līdz labās lietas.”

Gan “Jokerit” galvenais treneris Lauri Marjameki, gan pirmos vārtus guvušais dāņu uzbrucējs Niklass Jensens atzīmēja lielisko spēles sākumu, laukuma saimniekiem ātri panākot 2:0. “Sākām ļoti labi. Kontrolējām notikumus laukumā un panācām divu vārtu pārsvaru. Arī pēc tam kontrolējām spēli,” teica Jensens. Savukārt Marjameki izteicās, ka pēc 7:1 uzvaras bijušas bažas, kā komanda noskaņosies, taču mačā pret “Dinamo” ar to problēmas nav bijušas. “Nav viegli spēlēt pēc tik pārliecinošas uzvaras, bet priecājos, ka puiši bija gatavi. Ātri panācām 2:0.”

sportacentrs.com

Publicēts