Dinamo Rīga komanda sezonas 50. spēlē piedzīvoja ceturto neveiksmi pēc kārtas, ar 2:3 piekāpjoties Čerepovecas ''Severstal''. Pēc mača rīdzinieku galvenais treneris Pēteris Skudra asi kritizēja savas komandas sniegumu pirmajā trešdaļā.

"Pēc tik drausmīga pirmā perioda, kad mēs vienkārši nespēlējām, aizvadīt tik labu otro un trešo, uztaisīt tik daudz momentu un tik bezjēdzīgi zaudēt spēli... Viss, kas notiek šogad ar mums, arī turpina notikt. Vienkārši bezjēdzīgs zaudējums. Pirmajā periodā mēs nespēlējām - viennozīmīgi, mēs tur pat nepiedalījāmies. Otrais un trešais periods bija labs, mums bija tik daudz momentu, un dabūjām noraidījumu uzbrukuma zonā [pirms izšķirošo vārtu zaudējuma]. Sistemātiskas kļūdas mazākumā - vienkārši gribas kliegt, bet diemžēl tas notiek."

Otrajā trešdaļā ieslēdzām spēka spēli, ieguvām iniciatīvu un arī pretinieks sāka noraidīties. Vai tas bija viens no uzstādījumiem?

"Mēs vienkārši nespēlējām pirmo periodu. Uzstādījums bija iziet un sākt spēlēt hokeju, nevis vienkārši skatīties no malas. Tas bija vienkārši ārprātīgs pirmais periods. Uzstādījums bija vienkārši sākt darīt to, ko mēs trenējam, ko runājam. Ja tu to nedari - vienalga, par ko tu runā un ko tu trenē, ja tu vienkārši izej uz laukuma un esi statists. Pirmajā periodā mēs bijām statisti. Otrajā periodā izgājām, ieslēdzāmies spēlē, un principā lietas sāka notikt. Man, godīgi sakot, grūti saprast, kāpēc daudziem hokejistiem nav azarts iziet [spēlē] jau no spēles sākuma. Ir palikušas desmit spēles, un nezin kad sāksies kaut kas pēc tam. Man grūti saprast daudzus hokejistus, kuri iziet uz spēlēm bez azarta. Bet diemžēl pirmais periods bija pilnīgi, pilnīgi garām."

sportacentrs.com

Publicēts