Dinamo Rīga vārtus, spēlē pret Maskavas CSKA sargāja Jānis Voris, kurš atgriezās sastāvā pēc savainojuma sadziedēšanas.

“Bijām ļoti labi noskaņojušies, motivēti spēlei. Pretī bija spēcīga komanda, bet mēs nebaidījāmies spēlēt. Pirms spēles bija redzams, ka visiem acis deg. Beigās vienkārši nepaveicās. Varbūt kaut kur nogurums, grūti teikt. Viņi guva divus ļoti labus vārtus. Visu spēli puiši cīnījās, bloķēja metienus. Tiešām – cepuri nost. Beigās vienkārši nepaveicās.”

“Pats jutos ļoti labi. Biju noilgojies pēc hokeja. Kamēr ārstēju savainojumu, es turpināju trenēties, tikai negāju uz ledus, biju piesardzīgāks ar savainoto kāju. Trenēties turpināju, tad jau lēnām atgriezos uz ledus. Ar vārsargu treneri kopā strādājām, fiziski šodien jutos ļoti labi – pirms izbraukuma aizvadījām sešus labus ledus treniņus. Spēles laikā nebija tik grūti, kā biju domājis pirms tam.”

Pēc CSKA otro vārtu guvuma, Pēteris Skudra pieprasīja, lai tiek skatīts video atkārtojums, kas apliecināja, ka mājinieki traucējuši Vorim, vārtu guvumu neieskaitot.

“Ja godīgi, es nezinājum kāds būs tiesnešu lēmums. Jutu, ka ar mani ir kontakts pēc piespēles uz vārtu priekšu, bet es nesapratu, tas ir mans spēlētājs vai pretinieks. Izrādās, ka tas bija pretinieks, atkārtojumu gan neesmu redzējis.”

Publicēts