Šodien Majoru Sporta laukuma atklātajā ledus laukumā, ievērojot visas epidemioloģiskās prasības, notika Mārupes Hokeja skolas U13 vecuma grupas treniņš, kurā piedalījās arī DINAMO RĪGA komandas hokejisti – Jānis Voris, Lauris Dārziņš un Miks Indrašis, kā arī AS “Dinamo Rīga” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis, kurš dāvāja jaunajiem Mārupes hokejistiem jaunus spēļu kreklus. Arī Mārupes Hokeja skola no savas puses pateicās DINAMO RĪGA kluba vadībai par sniegto atbalstu.

Iepriekš Mārupes Hokeja skolas dažāda vecuma grupu treniņos atklātajās ledus hallēs Majoros un Olainē piedalījās arī citi DINAMO RĪGA hokejisti – Kristaps Sotnieks, Kristaps Zīle, Andris Džeriņš, Roberts Mamčics, Mārtiņš Dzierkals un Ernests Ošenieks.

Mārupes Hokeja skolai šogad aprit 4 gadi, un kopš tās izveidošanas brīža DINAMO RĪGA vienmēr ir to atbalstījusi dažādos veidos, un tāpat par tradīciju ir kļuvusi arī kopīgu treniņu aizvadīšana Mārupes Hokeja skolas jaunajiem hokejistiem ar DINAMO RĪGA spēlētājiem, kas gan šoreiz epidemioloģisko prasību dēļ notika stipri ierobežotā formātā.

Publicēts