29. novembra KHL regulārā čempionāta spēle Arēnā Rīga starp DINAMO RĪGA un LADA komandām ir veltīta ģimenēm, tādēļ ir nosaukta par “Ģimeņu spēli”, un šajā dienā DINAMO RĪGA komanda sarūpējusi īpašu piedāvājumu daudzbērnu ģimenēm (3 un vairāk bērni) - daudzbērnu ģimeņu vecāki biļetes varēs iegādāties ar 50% atlaidi, savukārt atvasēm tiks piešķirti bezmaksas ielūgumi (piedāvājums spēkā iegādājoties biļetes Arēnas Rīga biļešu kasēs, kas spēles dienā būs atvērta no plkst. 15:30).

“Ģimeņu spēlē” ir īpaši padomāts par pašiem mazākajiem apmeklētājiem – pārtraukumā uz ledus norisināsies īsts hokeja mačs starp populārās animācijas filmas „Madagaskara” varoņiem un DINAMO RĪGA komandas talismana draugiem.  Par jautru atmosfēru pirms spēles un pārtraukumos Arēna Rīga vestibilā pie B ieejas parūpēsies Radošās grupas Pasaku nams pasaku tēli.

Pēc spēles visiem apmeklētājiem būs iespēja paslidot uz Arēnā Rīga ledus, kas 1 stundu kļūs par publisko slidotavu. Slidot gribētājiem līdzi jāņem savas slidas, ko spēles laikā varēs atstāt ģērbtuvē pie B ieejas.

Biļetes uz DINAMO RĪGA mājas spēlēm nopērkamas visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv. Bērniem līdz 6 g. vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu. Atgādinām, ka Dinamo Rīga mājas spēļu dienās līdz pusnaktij visās Statoil DUS 15% atlaide nākamo spēļu biļetēm!

Publicēts