11. februārī  DINAMO RĪGA komanda uzņems savus principiālos pretiniekus DINAMO Minska, kurus līdzšinējās trijās savstarpējās spēlēs mūsu hokejisti ir uzvarējuši.

Nav aiz kalniem brīdis, kad abas pilsētas kļūs par mājvietu 2021. gada Pasaules hokeja čempionātam, un tieši šajā spēlē iepazīstināsim ar čempionāta talismana Latvijas un Baltkrievijas hokeja līdzjutēju favorītiem, kā arī Arēnā Rīga būs iespēja nobalsot par DINAMO RĪGA skatītāju simpātiju – Pasaules hokeja čempionāta talismanu.

13. februāra spēle pret DINAMO RĪGA iepriekšējās sezonas pamatvārtsarga Timura Biļalova pārstāvēto Kazaņas AK BARS noritēs Valentīndienas ieskaņu gaisotnē, un turklāt DINAMO RĪGA Talismans šajā datumā aicinās nosvinēt dzimšanas dienu kopā ar viņu visus tos, kam  jubileja nesakrīt ar DINAMO RĪGA spēles dienu! Vairāk info un pieteikšanās forma

15. februārī DINAMO RĪGA aizvadīs vēl vienu DINAMO dueli, jo šajā dienā Arēnā Rīga viesosies viena no KHL Rietumu konferences vadošajām komandām DINAMO Maskava, kuras sastāvā spēlē arī kādreizējais mūsu komandas uzbrukuma līderis Miks Indrašis. Tā būs pēdējā brīvdienu spēle šosezon – kā jau ierasts,  brīvdienās jo īpaši piedomāts pie skatītāju aktivitātēm,  un neizpaliks arī pēcspēles slidošana uz Arēna Rīga ledus. Slidotgribētājiem jāņem  līdz savas slidas, ko spēles laikā varēs atstāt garderobē pie B ieejas bez papildu maksas.

17.februārī DINAMO RĪGA komanda aizvadīs šīs sezonas noslēdzošo mājas spēli pret vienu no vadošajām Austrumu konferences komandām, Jekaterinburgas AVTOMOBILIST.  Atgādinām, ka ir mainīts spēles laiks, un tās sākums būs plkst. 19.00, bet Arēnas Rīga durvis tiks vērtas jau no plkst. 17.30. Šajā spēlē DINAMO RĪGA vēlas teikt paldies visiem uzticīgajiem līdzjutējiem, kas šosezon visai kuplā skaitā apmeklējuši spēles klātienē, izsakot komandai savu atbalstu. Skatītājiem tiks piedāvāta īpašāka izklaidējoša programma, tostarp uzstāsies mūziķis  Fēlikss Ķiģelis, grupa “Laime pilnīga”, kā arī pēc spēles būs iespēja uz ledus satikt DINAMO RĪGA komandu, kas nu jau kļuvusi par sezonas noslēguma spēles tradīciju.

Atgādinām, ka  visi Latvijas kuplo ģimeņu vecāki, kuri audzina 3 un vairāk mazos līdzjutējus, biļetes uz mūsu spēlēm sev un bērniem ar Goda Ģimene 3+ karti var iegādāties ar 50% atlaidi! Viss, kas jādara - jānorāda Goda Ģimenes kartes numuru kasierim vai kā atlaides kodu, pērkot biļetes www.bilesuserviss.lv.

Biļetes uz DINAMO RĪGA mājas spēlēm nopērkamas “Biļešu serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Bērniem līdz 6 g.vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, turklāt mazuļus līdz 6 g.vecumam DINAMO RĪGA spēļu laikā bez papildu maksas  pieskatīs un radoši nodarbinās Pasaku nama rotaļistabā Arēna Rīga vestibilā,  garderobē  pie B ieejas!

Tiekamies spēlēs!

 

           

Publicēts