Šajā nedēļas nogalē DINAMO RĪGA aizsāk triju mājas spēļu sēriju, kurā tiksies ar Ķīnas klubu KUNLUN RED STAR (12. oktobrī), kā arī divām komandām no Krievijas Tālajiem Austrumiem – Vladivostokas ADMIRAL (14. oktobrī) un Habarovskas AMUR (16. oktobrī). Šīs komandas mēro vistālāko ceļu līdz Rīgai, un ar visām trim mūsu hokejisti jau spēlēja pirms mēneša izbraukumā, izcīnot divas uzvaras (pret KUNLUN RED STAR un ADMIRAL), kā arī piedzīvoja zaudējumu pret AMUR.

Ar šīm spēlēm tiek ievadīta Labo darbu nedēļa, ko labdarības organizācija Palīdzēsim.lv oktobra mēnesī rīko nu jau 10. gadu, kopā ar DINAMO RĪGA  aicinot iesaistīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju veltīt savu laiku labiem darbiem viens otram, pašiem sev un Latvijai, lai kopīgi paveiktu nozīmīgas lietas.  Vairāk info par akciju: http://labodarbunedela.palidzesim.lv/par-projektu.

Labo darbu nedēļas  spēles ar DINAMO RĪGA  atbalstu  klātienē  tiek dota iespēja apmeklēt   vairākiem simtiem bērnu un jauniešu no dažādām sociālā riska grupām, bērnu namiem un speciālajām izglītības iestādēm, un  spēļu laikā Arēna Rīga vestibilā pie B ieejas darbojas Palīdzēsim.lv labdarības stūrītis, kur apmeklētāji aicināti  piedalīties labdarības akcijā, ar savu ziedojumu atbalstot bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām.

Labo darbu nedēļas laikā DINAMO RĪGA atsāk ģimenēm draudzīgo projektu, aicinot  pieteikties www.dinamoriga.lv sadaļā Faniem/Ar ģimeni uz hokeju.  Uz nedēļas nogales un brīvdienu spēlēm no pieteikumiem tiks izlozēta kāda ģimene, lai hokeja vakaru izbaudītu sevišķā gaisotnē, bet pārējās saņems izdevīgu piedāvājumu spēles apmeklējumam. Vairāk informācijas un pieteikšanās anketu skatieties šeit.

Svētdien, 14. oktobrī, pēc spēles apmeklētāji tiek aicināti uz brīvdienu publisko slidošanu Arēnā Rīga.  Slidot gribētājiem jānāk ar savām  slidām, spēles laikā tās varēs atstāt garderobē pie B ieejas bez papildu maksas. Aicinām izmantot šo iespēju, jo nākamā slidošana būs tikai decembra mēnesī.

DINAMO RĪGA sezonas laikā piedāvā vairākas  izklaidējošas un interesantas akcijas, līdzjutējiem, vairāk informācijas skatieties šeit: https://www.dinamoriga.lv/lv/

Biļetes uz DINAMO RĪGA mājas spēlēm nopērkamas www.dinamoriga.lv,  “Biļešu serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Bērniem līdz 6 g. vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, Ar Goda Ģimenes jeb Ģimenes 3+ karti ir iespēja iegādāties DINAMO RĪGA mājas spēļu biļetes, Arēnā Rīga, ar 50% atlaidi.

 

Publicēts