HOKEJA FANU MĀJA ”DINAMO RĪGA” aicina ikvienu hokeja draugu atbalstīt Latvijas izlasi 2019. gada pasaules hokeja čempionātā, kopīgi vērojot mūsu valstsvienības un citu izlašu spēļu tiešās translācijas uz lielā ekrāna Ķīpsalā, viesnīcas „Riga Islande Hotel” teritorijā!

Šogad Hokeja Fanu māja Dinamo Rīga vērs durvis jau piekto reizi, un kā jau ierasts, apmeklētājiem ir sagatavotas dažādas izklaidējošas aktivitātes, konkursi, priekšnesumi, kur dalībniekiem būs iespēja tikt pie vērtīgām dāvanām – Dinamo Rīga 12. sezonas abonementa, hokeja nūjām, krekliem un citām aizraujošām sadarbības partneru balvām.

11. maijā Fanu mājas atklāšanas dienā, ko Latvijas izlases aizvadīs cīņā pret Austriju, apmeklētājus gaida lielā Fanu mājas 5. jubilejas kūka kas tapusi sadarbībā ar  “Dabas saldumu maģijas” kūku meistarēm! Šajā pēcpusdienā fanu mājā valdīs tuvojošās Mātes dienas noskaņas un īsti ģimeniska atmosfēra, tāpēc jo īpaši tiek lūgtas ģimenes ar bērniem, kas laiku līdz spēlei varēs aizvadīt jautrās rotaļās kopā ar radošo grupu Pasaku nams, un arī spēles pārtraukumos Pasaku nama auklītes nodarbinās mazos hokeja fanus. Fanu mājas viesistabā rosīsies Armands Simsons, kopā ar visu savu atraktīvo ģimeni, bet par  svētku atmosfēru gādās hokeja dīdžejs Armands Leja un bērnu popgrupa “Mazā sirds”. Neiztrūks arī hokeja ekspertu - fanu mājas  īpašo viesu Aigara Ciprusa un Andra Džeriņa  viedoklis.

12.maijā spēle pret Šveici sāksies plkst. 21.15, un jau no 20.00  tiks iegriezta īsta ballītes atmosfēra kopā ar “ Dream Team dance Studio” meitenēm un ”Discomania”.

14.maijā plkst. 17.15 Latvijas izlase spēlēs pret Itāliju, un Fanu mājā no plkst. 16.00  norisināsies konkursi un aktivitātes “Radio SWH” dienas ietvaros.

16.maijā Fanu mājā saimniekos tās  partneris un atbalstītājs ”Valmiermuiža” , bet 18.maijā galvenās aktivitātes tiks aizvadītas kopā ar “Venden”.

20.maijā par konkursiem un gardām balvām gādās Hanzas maiznīcas, bet 21.maijā apmeklētāju izklaides nodrošinās Fanu mājas informatīvais atbalstītājs INBOX.LV

Nāc uz Hokeja fanu māju  Dinamo Rīga  Ķīpsalā un izbaudi lielisko  atmosfēru!

Hokeja fanu māja Dinamo Rīga Ķīpsalas iela 2, pie Riga Islande Hotel, tālrunis galdiņu rezervācijai: +371 20 371 121

 

Publicēts