No 8. janvāra visās BIĻEŠU SERVISA tirdzniecības vietās iespējams iegādāties biļetes uz pēdējām trim DINAMO RĪGA mājas spēlēm šīs sezonas KHL regulārajā čempionātā – 26. februārī pret Zagrebas MEDVEŠČAK, 28. februārī pret Maskavas SPARTAK un 4. martā pret Doņeckas DONBASS.

Pēc pārtraukuma, kas saistīts ar 2014. gada Ziemas Olimpiskajām spēlēm Sočos, DINAMO RĪGA komandai KHL Regulārajā čempionātā vēl būs jāaizvada 4 spēles – 3 savā laukumā un viena izbraukumā. Pirmo spēli pēc Sočiem DINAMO RĪGA aizvadīs savā laukumā Arēnā Rīga 26. februārī pret KHL debitantiem Zagrebas MEDVEŠČAK, kurus neapšaubāmi var nosaukt par lielāko šīs sezonas pārsteigumu, jo šī savdabīgā komanda, kuras pamatu veido kanādieši un amerikāņi ar dažādu NHL un AHL līgu pieredzi, stabili atrodas play-off zonā un ir vieni no mūsu hokejistu tiešajiem konkurentiem cīņā par vietu Rietumu konferences turnīra tabulā. Šī komanda spēlē izteiktā Ziemeļamerikas hokeja manierē un tieši tādēļ pēc sava spēles stila izceļas uz pārējo KHL komandu fona. Spilgtākā MEDVEŠČAK zvaigzne neapšaubāmi ir kādreizējā NHL zvaigzne, uzbrucējs Džonotans Čīču (Jonathan Cheechoo), turklāt komandā spēlē arī trīs bijušie DINAMO RĪGA spēlētāji – aizsargs Metjū Karlē (Mathieu Carle), kā arī uzbrucēji Mets Ellisons (Matt Ellison) un Maiks Igguldens (Mike Iggulden).

28. februārī DINAMO RĪGA komanda savā laukumā Arēnā Rīga uzņems vienu no saviem principiālākajiem pretiniekiem Maskavas SPARTAK komandu, kuru šajā sezonā ir piemeklējušas visai lielas finansiālās problēmas, taču hokejisti neskatoties ne uz ko turpina cīnīties katrā mačā. SPARTAK komanda KHL čempionātos gandrīz visās sezonās ir bijis viens no parocīgākajiem DINAMO RĪGA pretiniekiem, taču mači ar šo vēsturiski slaveno Maskavas klubu, allaž ir aizritējušas spraigā bezkompromisa cīņā.

Pēc diviem mačiem savā laukumā DINAMO RĪGA dosies uz vienu spēli Minskā, bet regulāro čempionātu mūsu hokejisti pabeigs 4. martā savu skatītāju priekšā pret Latvijas izlases aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvēto Doņeckas DONBASS komandu, kas arī ir DINAMO RĪGA tiešie konkurenti cīņā par augstāku vietu Rietumu konferences turnīra tabulā. DONBASS komandai pirms šīs sezonas tika izvirzīti visai augsti mērķi, un atbilstoši tiem tika nokomplektēts arī visai iespaidīgs sastāvs. DONBASS komandas sastāvā spēlē 6 valstu (Ukrainas, Krievijas, Čehijas, Slovākijas, Somijas un Latvijas) izlašu spēlētāji, kā arī 3 hokejisti no Ziemeļamerikas ar lielu NHL pieredzi. Skaļākie uzvārdi DONBASS sastāvā ir kanādiešu vārtsargs Maikls Leitons (Michael Leighton), aizsargi Oskars Bārtulis, Petrs Podhradskis (Petr Podhradsky) un Klejs Vilsons (Clay Wilson), kā arī uzbrucēji Lukaš Kašpars (Lukas Kaspar), Jevgēņijs Dadonovs un divkārtējais Stenlija kausa ieguvējs, Ukrainas izlases līderis Ruslans Fedotenko.

Biļešu cenas uz DINAMO RĪGA mājas spēlēm KHL regulārajā čempionātā Arēnā Rīga atkarībā no sektora ir 8,54 EUR, 11,38 EUR, 14,23 EUR, 17,07 EUR, 21,34 EUR, 25,61 EUR, 28,46 EUR un 35,57 EUR. Uzrādot attiecīgo apliecību skolēni, studenti, pensionāri un invalīdi varēs biļetes iegādāties ar 50% atlaidi. Bērniem līdz 7 gadiem biļete nav jāpērk, ja bērns neaizņem atsevišķu sēdvietu.

DINAMO RĪGA spēļu kalendārs februārī un martā:

Trešdiena, 26. februāris, Arēna Rīga, plkst. 20:00, DINAMO RĪGA – Zagrebas MEDVEŠČAK;

Piektdiena, 28. februāris, Arēna Rīga, plkst. 19:30, DINAMO RĪGA – Maskavas SPARTAK;

Svētdiena, 2. marts, Minska (Baltkrievija), plkst. 16:00, Dinamo Minska – DINAMO RĪGA;

Otrdiena, 4. marts, Arēna Rīga, plkst. 19:30, DINAMO RĪGA – Doņeckas DONBASS.

Biļetes uz DINAMO RĪGA mājas spēlēm nopērkamas visās BIĻEŠU SERVISA tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv

Publicēts