7. novembrī DINAMO RĪGA savā laukumā Arēnā Rīga aizvadīja 26. spēli KHL regulārajā čempionātā, tiekoties ar vienu no Rietumu konferences spēcīgākajām komandām JOKERIT Helsinki. Aizvadītajā mačā Latvijas klubs ar arezultātu 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) piekāpās Somijas vienībai. Pēc cīņas komentāros dalījās uzbrucēji Filips Buncis un Hunter Shinkaruk, kurš guva vienīgos DINAMO RĪGA vārtus šajā mačā.

DINAMO RĪGA uzbrucējs Hunter Shinkaruk: “Aizvadījām ne pārāk labu spēli. Manuprāt, nebijām pietiekami agresīvi. Mēs vairāk gaidījām un bijām nedaudz sabijušies. Mēs esam laba komanda, bet pret šāda līmeņa vienībām jāspēlē ar pārliecību. Tas mums šovakar pietrūka. Šī pauze jāizmanto, lai savestu ķermeņus kārtībā un iegūtu papildus enerģiju. Šobrīd par vietām izslēgšanas turnīrā notiek sīva cīņa. Pēc diviem zaudējumiem sāncenši sāk atrauties. Nākamajās spēlēs jāizcīna punkti.”

DINAMO RĪGA uzbrucējs Filips Buncis: “Manuprāt, šodienas spēlē izveidojām gana daudz momentu, kurus vajadzēja realizēt. JOKERIT ir viena no labākajām komandām līgā, kura pieturas pie stingras sistēmas, lieliski slido un daudz kontrolē ripu. Tādēļ pret viņiem nav tik viegli gūt vārtus un pārvarēt viduszonu. Brīžos, kad pazaudējām koncentrāciju, ielaidām vārtus. Uzskatu, ka spēle 5 pret 5 bija ļoti līdzīga.

Pēdējās spēles bijušas nedaudz smagākas. Nevar nevienu brīdi atslābināties. Katru maču mums jāspēlē it kā tas būtu pēdējais. Šo pārtraukumu jāizmanto, lai izvēdinātu galvu, atvilktu elpu un rastu jaunas emocijas, kas mums palīdzēs nākamajās spēlēs, atgriežoties no pauzes.”

Publicēts