Rīgas "Dinamo" šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta noslēdzošajā mačā izbraukumā tiekas ar turnīra līderi Maskavas CSKA, aizvadot arī izšķirošo cīņu par vietu Gagarina kausā.

Abu komandu duelis Maskavā sāksies plkst.18.30 pēc Latvijas laika, bet to tiešraidē pārraidīs kanāls "TVPlay Sports".

Rīdziniekiem līdz Rietumu konferences astotajā pozīcijā esošajai Maskavas apgabala "Vitjaz" komandai ir viens punkts, bet līdz "Soči" vienībai - divi punkti. Šodien "Vitjaz" jāspēkojas ar Jekaterinburgas "Avtomobilist" hokejistiem, bet "Soči" vienībai jāmēro spēki ar Bratislavas "Slovan".

Lai iekļūtu Gagarina kausa izcīņā, rīdziniekiem šodien obligāti jāizcīna uzvara, turklāt jācer, ka zaudējumu jau pamatlaikā piedzīvos "Vitjaz" vai "Soči". Savukārt vienāda punktu skaita gadījumā rīdzinieki, patiecoties vairāk uzvarām pamatlaikā, spēs apsteigt vien "Soči" hokejistus.

Rīgas "Dinamo" pašlaik izcīnījusi četras uzvaras pēc kārtas un Gagarina kausā var iekļūt pirmo reizi kopš 2014.gada. Uz panākumu viļņa pašlaik ir arī CSKA, kurai ir deviņu uzvaru sērija.

Savstarpējos mačos pārsvars pieder CSKA hokejistiem - 21 uzvara 28 spēlēs. Arī līdz šim vienīgajā šīs sezonas savstarpējā cīņā Maskavas klubs Cīrihē svinēja uzvaru ar 5:0.

Rīdzinieki ar 62 punktiem 61 spēlē ir Rietumu konferences devītajā vietā, kamēr CSKA ar 104 punktiem 61 cīņā ir visas līgas līdere, turklāt ir jau nodrošinājusi uzvaru regulārajā čempionātā.

Rīgas "Dinamo" šajā izbraukumā devusies bez aizsarga Uvja Balinska, kā arī uzbrucējiem Mārtiņa Dzierkala, Frenka Razgala un Gunāra Skvorcova, kuriem ir veselības likstas.

LETA

Publicēts