Šogad Adventes laikā DINAMO RĪGA kopā ar  partneriem – “ EHR Superhits”, “Ghetto Games” un “Ziedosim  kopā” aicina ikvienu uz  Ziemassvētku Labsoli, kuras ietvaros Instagram LIVE norisināsies izsoļu sērija,  kur būs iespēja iegādāties Dinamo RĪGA   spēļu kreklus, hokeja inventāru, kā arī  citus vērtīgus priekšmetus no projekta partneriem. 

Pirmā Labsole notiks jau 1.decembrī, plkst. 20.00, ziedosimkopa Instagram kontā, to vadīs Zane Kronberga un Armands Simsons. Labsoles norisināsies arī 5. (superhitsehr kontā), 10. (ghettogames kontā) un 15.decembrī (dinamorigaofficial kontā), tāpēc katram būs iespēja atrast laiku, lai piedalītos.

Par savāktajiem līdzekļiem tiks sarūpēti svētki un sagādātas Ziemassvētku dāvanas vismaz 200 labdarības organizācijas Palidzesim.lv rūpju lokā esošajiem bērniem, kurus skārušas gan veselības, gan sociālās problēmas. 

 Dinamo Rīga sadarbība ar Labdarības organizāciju Palidzesim.lv ilgst jau desmito gadu, un šajā laikā ir realizēti daudzi kopīgi projekti, lai palīdzētu  bērniem un jauniešiem no audžuģimenēm, daudzbērnu un sociālā riska ģimenēm, bērnunamiem, kā arī ģimenēm, kurās aug īpašie bērni, palīdzēt atgūt motivāciju un ticību saviem spēkiem.

Sekojiet informācijai www.dinamoriga.lv un DINAMO RĪGA sociālo tīklu kontos, un piedalieties Ziemassvētku Labsolēs!

Publicēts