Līdz Latvijas valsts proklamēšanas 100. gadadienai 2018. gadā ir palicis pavisam nedaudz laika, un gatavošanos svētkiem ir uzsācis arī HK DINAMO RĪGA.

Lai pavērtu iespēju ikvienam līdzjutējam sajust kaut vai nelielu daļu hokeja pirmsākuma atmosfēras, kad hokeja spēles tika aizvadītas zem klajas debess, Kontinentālā hokeja līga izteica priekšlikumu Helsinku “JOKERIT” un Rīgas “DINAMO” vienu mājas spēli aizvadīt atklātā hokeja laukumā. Š.g.2 decembrī Helsinkos tika veiksmīgi aizvadīta KHL pirmā spēle zem klajas debess.

2018. gada 20. janvārī plkst.13.00 DINAMO RĪGA KHL regulārā čempionāta spēli pret Minskas DINAMO aizvadīs atklātajā hokeja laukumā zem klajas debess.

Spēle norisināsies Rīgas domes Sporta kompleksa hokeja laukumā, Lielvārdes ielā 141, kur tiks uzbūvētas skatītāju tribīnes 8500 skatītājiem, kā arī tiks izveidota spēles norisei nepieciešamā infrastruktūra.

Latvijai nozīmīgās jubilejas gadā DINAMO šo spēli velta saviem uzticīgajiem līdzjutējiem, un tādēļ ikvienam Latvijas iedzīvotājam - DINAMO līdzjutējam un patriotam, kurš vēlēsies klātienē vērot šo spēli, tiek noteiktas sekojošas biļešu cenas: pirmskolas vecuma bērniem, skolēniem, studentiem un pensionāriem biļetes cena ir 1 EUR, bet visiem pārējiem līdzjutējiem – 10 EUR.

Līdzjutējiem, kas iegādājušies 10. sezonas abonementus, ieeja uz šo spēli būs bez maksas, informācija par spēles apmeklējumu abonementu īpašniekiem tiks izsūtīta atsevišķi.

Tirdzniecībā biļetes būs pieejamas no 2017. g. 15. decembra.

HK DINAMO RĪGA ir pārliecināts, ka ikviens pasākums vai darbs, kas veltīts Latvijai, vēl vairāk mums vairos kopības sajūtu.

Biļetes uz Dinamo Rīga mājas spēlēm nopērkamas “Biļešu serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv

Publicēts