Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" otrajā izbraukuma mačā piedzīvoja zaudējumu pret vienu no Rietumu konferences vadošajām vienībām Jaroslavļas "Lokomotiv"

"Dinamo" viesos ar 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) piekāpās Jaroslavļas "Lokomotiv", piedzīvojot jau otro neveiksmi pēc kārtas.

Rīgas vienībā vienīgos vārtus guva Gļebs Zirjanovs.

Pirmais periods aizritēja "Lokomotiv" zīmē, kas krietni vairāk kontrolēja ripu un vairākkārt iespieda "dinamiešus" savā zonā uz ilgāku laiku. Lai arī mājinieku pārsvars bija acīmredzams, rīdzinieki savas iespējas centās gūt ātrajos pretuzbrukumos, taču 20 minūtes aizritēja bez gūtiem vārtiem. Perioda izskaņā divu minūšu sodu nopelnīja Kristaps Zīle, viesiem otro trešdaļu sākot četru vīru sastāvā.

Skaitlisko mazākumu "Dinamo" izturēja, bet Roberta Mamčiča soda netika piedots. Spēlējot vairākumā, vārtu priekšā acīgākais bija Antons Landers, bet aptuveni minūti vēlāk "Lokomotiv" izmantoja vēl vienu Mamčiča kļūdu, Pāvelam Kudrjavcevam spējot izlauzties līdz vārtu priekšai. Staņislavs Gaļimovs ar citu hokejistu palīdzību jau atradās uz ledus, Kidrjavcevam gūstot vieglus vārtus.

Arī trešos vārtus viesi zaudēja pēc pašu kļūdas. Pie savas zilās līnijas ripu iegūt nespēja "Dinamo" aizsargi, bet ātrumu jau bija uzņēmis Jegors Korškovs, ripu raidot Gaļimovam starp kājām.

No ceturtās līdz astotajai minūtei "Dinamo" divreiz bija iespēja spēlēt pieci pret četri, taču rīdzinieki savas iespējas neizmantoja. Desmitajā minūtē pēc iemetiena "Lokomotiv" aizsardzības zonā mājinieki pieļāva kļūdu saspēlē, ripa atlēca vārtu priekšā, kur pirmais pie tās bija Zirjanovs, vārtus gūstot ar nūjas lāpstiņas neērto pusi.

Turpinājumā rīdzinieki demonstrēja aktīvāku hokeju, pie labas vārtus gūšanas iespējas tiekot arī Džeisī Liponam, taču vairāk par vienu "golu" tā arī neizdevās gūt. Pēdējās piecas sešas spēles minūtes spēku samērs izlīdzinājās, nedaudz biežāk uzbrūkot mājiniekiem.

Gaļimovs šajā spēlē tika galā ar 29 no 32 metieniem, kamēr otrā laukuma pusē Edvards Paskāls atvairīja 18 no 19 raidījumiem.

LETA

1
Lokomotiv Jaroslavļa Dinamo Rīga
2 minLander Anton
03:28Slashing
2 minZile Kristaps
26:36Hooking
2 minMamcics Roberts
30:19Tripping
3
3:0Korshkov Yegor
42:47Osipov Maxim, Kraskovsky Pavel
2 minMalyshev Anton O.
43:51Interference
2 minBarantsev Denis
45:53Tripping
3:1Zyryanov Gleb