DINAMO RĪGA komanda, gatavojoties 2021./2022. gada KHL sezonai, aizvadīs treniņnometni Liepājā, piedalīsies pārbaudes turnīrā Kazahstānā, kā arī aizvadīs divas pārbaudes spēles Somijā.

2021./2022. gada KHL sezona sāksies septembrī, tādēļ DINAMO RĪGA komanda gatavošanos jaunajai sezonai, atbilstoši KHL reglamentam, sāks jūlijā, vispirms veicot medicīniskās un funkcionālās pārbaudes, kā arī trenējoties Piņķos un Jūrmalā, bet pēc tam no 18. jūlija līdz 4. augustam aizvadīs treniņnometni Liepājā, kur Liepājas Olimpiskajā centrā aizvadīs gan ledus treniņus, gan fiziskās sagatavotības treniņus zālē..

No 11. līdz 15. augustam DINAMO RĪGA piedalīsies hokeja turnīrā Kazahstānas galvaspilsētā Nursultanā “Kazahstānas Republikas prezidenta kauss”, kurā bez mūsu hokejistiem spēlēs arī mājinieki Nursultanas BARYS, kā arī Pekinas KUNLUN RED STAR. Komandas aizvadīs 2 apļa turnīru, kopā katra aizvadot 4 spēles.

Pēc tam DINAMO RĪGA komanda dosies uz Somiju, kur 19. un 20. augustā aizvadīs 2 pārbaudes spēles pret KHL klubu Helsinku JOKERIT.

Pēc tam komanda turpinās gatavoties jaunajai sezonai Piņķos, bet daļa no spēlētājiem pievienosies Latvijas valstsvienībai, lai spēlētu Olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā Arēnā Rīga (26.-29. augusts).

 

DINAMO RĪGA pirmssezonas pārbaudes spēles (Latvijas laiks):

 

Hokeja turnīrs “Kazahstānas Republikas prezidenta kauss”:

11. augusts, plkst. 16:30, Nursultana, BARYS - DINAMO RĪGA;

12. augusts, plkst. 16:30, Nursultana, KUNLUN RED STAR - DINAMO RĪGA;

14. augusts, plkst. 14:30, Nursultana, BARYS - DINAMO RĪGA;

15. augusts, plkst. 10:00, Nursultana, KUNLUN RED STAR - DINAMO RĪGA;

Pārbaudes spēles Somijā:

19. augusts, plkst. 18:30, Harjoitusottelu, JOKERIT - DINAMO RĪGA;

20. augusts, plkst. 18:30, Harjoitusottelu, JOKERIT - DINAMO RĪGA.

Publicēts