Dinamo Rīga jaunie hokejisti "Gazprom Ņeft" kausa izcīņas grupu turnīra otrajā spēlē ar 2:0 pārspēja mājiniekus HK "Soči". Rīgas labā ar vārtu guvumiem izcēlās Olivers Mūrnieks un Martins Klaucāns, bet vārtsrags Jegors Kirpičkins aizvadīja lielisku spēli, nosargājot vārtus neieņemtus.

Spēles sākumā komandas spēkojās līdzvērtīgi. Pirmie noraidījumu spēles piektajā minūtē nopelnīja mājinieki. Rīdziniekiem gan nesekmējās ar nostāšanos uzbrukuma zonā. Ritot pirmajam periodam, pieauga Dinamo pārsvars. Nepilnas trīs minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām Tadvids trāpa pa vārtu stabu. Minūti līdz pirmā perioda beigām rezultātu atklāja Mūrnieks, kuram uz vārtu priekšu teicami piespēlēja Tralmaks. Pirmā trešdaļa noslēdzās par labu rīdziniekiem 1:0.

Otrajā trešdaļā, par skaitliskā sastāvā pārkāpumu, tika sodīta Dinamo komanda. Iznācis no noraidīto soliņa, Klaucāns izslido viens pret vārtsargu, veic māņkustību un ar nūjas neērto pusi raida ripu pāri vārtsarga kājsargam, panākot 2:0.

Kad līdz 2.perioda beigām atlikušas septiņas ar pusi minūtes, Klaucāns trāpīja pa vārtu pārlikni.

Otrajā trešdaļā pārsvars piederēja rīdziniekiem, Soču komanda atbild ar pretuzbrukumiem, atbildīgos brīžos teicami spēlēja vārtsargs Kirpičkins. Mačam ritot, Soči spēja spēli izlīdzināt un kontrolēt ripu rīdzinieku aizsardzības zonā. Trīs minūtes līdz otrās trešdaļas beigām mājinieki “pārcentās” un nopelnīja divu mīnušu noraidījumu uzbrukuma zonā, kas ļāva Rīgas jaunajiem hokejistiem atkal kontrolēt ripu Soču zonā un veidot vārtu gūšanas momentus.

Trešā perioda otrajā minūtē Upenieks saņēma noraidījumu par klupināšanu. Mājiniekiem vairākumā nekas bīstams neizdevās. Deviņas minūtes līdz 3.perioda beigām kārtējā vairākuma iespēja mājiniekiem. Arī ar šo mazākumu rīdzinieki  tika galā bez lielās problēmām. Trešā trešdaļa saraustīta noraidījumu dēļ.

Spēles izskaņā mājiniekiem neko bīstamu izveidot tā arī neizdevās un Dinamo Rīga komanda tiek pie pirmās uzvaras "Gazprom Ņeft" kausa izcīņā..

Trešdien jau plkst. 9.00 spēle pret Jaroslavļas “Lokomotiv”.