Dinamo Rīga, Sočos notiekošo “Gazprom Ņeft” kausu, sāka ar 0:5 zaudējumu Podoļskas “Vitjaz”, trīs vārtus zaudējot mazākumā.

Pēc pirmā spēles iemetiena, teicama iespēja atklāt spēles rezultātu bija “Vitjaz” komandai. Rīdziniekus no neveiksmīga spēles sākuma glābēja vārtsargs Iļja Ņikitins.

Pirmā perioda trešajā minūtē Martins Klaucāns nopelnīja divu mīnušu noraidījumu, ko “Vitjaz” hokejisti prata realizēt ar metienu no tuvas distances. Pēc zaudētajiem vārtiem rīdzinieki aktīvi devās uz vārtiem. Par pretinieka bloķēšanu 2 mīnušu noraidījumu saņēma Tralmaks. Kad vairākumā tika aizvadīta minūte, noraidījumu saņēma “Vitjaz” uzbrucējs par uzbrukumu vārtsargam. Kad līdz pirmā perioda beigām bija atlikušas divas ar pusi minūtes, Klaucāns, labi pieturot ripu, nopelna rīdziniekiem iespēju spēlēt 2 minūtes vairākumā. Vairākumā rīdzinieki izveido ļoti bīstamus momentus. Veiksme glābj “Vitjaz” komandu. Pirmā trešdaļa noslēdzas par labu “Vitjaz”.

Otro trešdaļu rīdzinieki iesāka apņēmīgi, iespiežot pretiniekus aizsardzības zonā. “Vitjaz” atbild ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Otrā perioda trešajā minūtē “Vitjaz” dubulto pārsvaru ar metienu no vārtu priekšas.

2.perioda septītajā minūtē “Vitjaz” komanda tiek sodīta par skaitliskā sastāvā pārkāpumu. Uzreiz pēc iemetiena pretinieks saņem vēl vienu 2 mīnušu noraidījumu. Divas minūtes spēlēt pieciem pret trim. “Dinamo” treneri ņem 30 sekunžu pārtraukumu. Vairākumā rīdziniekiem nesekmējas un 15 sekundes līdz tā beigām, “Vitjaz” hokejisti aizskrien pretuzbrukumā, apslido vārtus un panāk 3:0 savā labā.

Trešās trešdaļas sākumā “Vitjaz” komandai izdodas rīdziniekus iespiest aizsardzības zonā un savērpt karuseli.

Turpinājumā spēle izlīdzinājās un ritēja bez bīstamiem momentiem. Kad līdz spēles beigām bija atlikušas 6 minūtes un 28 sekundes, Kļavina noraidījumu realizēja “Vitjaz”, panākot 4:0. Divas minūtes vēlāk “Vitjaz” realizēja kārtējo vairākumu un panāca jau 5:0, ar kādu rezultātu arī spēle noslēdzās.

Rīgas vienībā par labāko spēlētāju atzina Raiti Riekstiņu.

Otrdien rīdzinieki plkst. 10:40 spēkosies ar HK Soči.