Rīgas "Dinamo" otrdien Sočos cieta zaudējumu pārbaudes turnīra mačā.

Rīdzinieki ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:0, 1:2) atzina Jaroslavļas "Lokomotiv" pārākumu.

Mača rezultātu pirmā perioda 15.minūtē atklāja Pāvels Kraskovskis, bet pusotru minūti pirms otrās trešdaļas beigām sekoja atbildes gājiens no rīdziniekiem. Pēc Daniela Bērziņa piespēles no aizvārtes, no tuvas distances Miķelis Rēdlihs panāca 1:1.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas divas minūtes un desmit sekundes, Dāvids Ulstrems apslidoja vārtus un ar spēcīgu plaukstas metienu panāca 2:1 rīdzinieku labā. Tiesa, nedaudz vēlāk Taiss Retijs un Aleksandrs Kaļiņins minūtes laikā guva divus vārtus, Kristeram Gudļevskim nespējot "Dinamo" glābt no zaudējuma.

Jau ziņots, ka pirmajā mačā Latvijas vienība ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā piekāpās "Soči" vienībai, bet otrajā spēlē ar 6:5 uzveica Sanktpēterburgas SKA.

Ceturtdien rīdziniekiem būs tikšanās ar Krievijas olimpisko izlasi. Vienīgā komanda, ar ko rīdzinieki turnīrā nespēkosies, būs Boba Hārtlija trenētā Omskas "Avangard".