Rīgas ''Dinamo'' ceturtdien ''Arēnā Rīga'' ļoti centās, taču ar 0:3 zaudēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) līderiem Jaroslavļas ''Lokomotiv'' un saglabāja pēdējo vietu Rietumu konferencē ar 38 punktiem pēc 34 spēlēm.

Aleksejs Murigins ''Lokomotiv'' vārtos atvairīja visus 18 mājinieku metienus. ''Dinamo'' bija izdevības gūt vārtus, tomēr trešo spēli sezonā komanda palika bez vārtu guvuma un 15. spēli ar ne vairāk kā vieniem gūtiem vārtiem.

Par labāko spēlētāju mājiniekiem šajā spēlē atzina Edgaru Kuldu. Vārtsargs Jakubs Sedlāčeks atvairīja 22 ''Lokomotiv'' metienus.

Savā laukumā aizvadītajās 12 spēlēs ''Dinamo'' pamatlaikā spējuši izcīnīt tikai divas uzvaras - pirmajā spēlē 25. augustā pret Kazaņas ''Ak Bars'' un savā iespaidīgākajā uzvarā 27. oktobrī ar 7:1 pār Hantimansijskas ''Jugra''.

No astotās vietas turnīra tabulā ''Dinamo'' atpaliek 13 punktus.

''Lokomotiv'' labā Deniss Mosaļovs pirmajā periodā realizēja skaitlisko vairākumu, otrajā periodā Aleksandrs Poluņins guva vārtus no iemetiena apļa raidot ripu vārtu augšējā stūrī. Trešajā periodā viesu ātru uzbrukumu ar precīzu metienu pabeidza Sergejs Koņkovs.

Vienas spēles diskvalifikāciju par kautiņu iepriekšējā spēlē izcieta Tims Sestito. Komandas treneris Kari Heikila bija veicis ievērojamas pārmaiņas spēlētāju virknējumos.

Jau spēles gaitā rīdzinieki zaudēja trīs spēlētājus. Desmitajā minūtē noraidījumu līdz spēles beigām 5+20 minūtes saņēma Kaspars Saulietis, kurš no muguras ietrieca apmalē pretinieku aizsargu Vladislavu Gavrikovu. Kopš otrās trešdaļas nespēlēja Oskars Cibuļskis un Andris Džeriņš.

Nākamo spēli ''Dinamo'' aizvadīs svētdien pret komandas iepriekšējā galvenā trenera Arta Ābola vadīto Toljati ''Lada'', kuras vārtos ceturtdien pēc četru spēļu izlaišanas atgriezās vārtsargs Edgars Masaļskis.