DINAMO RĪGA noslēgusi pārbaudes laika līgumus ar 6 hokejistiem – 1 vārtsargu, 1 aizsargu un 4 uzbrucējiem. Visi šie spēlētāji sāks gatavošanos sezonai kopā ar komandu un atkarībā no parādītā snieguma tiks lemts par to ar kuriem spēlētājiem tiks slēgti pilnvērtīgi līgumi.

Pārbaudes laika līgumi ir noslēgti ar 2001. gadā dzimušiem vārtsargu Ēriku Vītolu  un aizsargu Artūru Brikmani, kuri iepriekšējās sezonās spēlēja HK RĪGA komandas sastāvā MHL čempionātā, bet pirmais no viņiem iepriekšējā sezonā DINAMO RĪGA komandas sastāvā izgāja laukumā 4 spēlēs.

Starp četriem uzbrucējiem ar kuriem noslēgts pārbaudes laika līgums pieredzējušākie ir 1994. gadā dzimušais Edgars Kulda, kurš jau iepriekš ir 3 sezonas ir spēlējis DINAMO RĪGA, bet iepriekšējo sezonu viņš aizvadīja Novokuzņeckas METALLURG komandā VHL čempionātā (55 spēles, 10+13), kā arī 1997. gadā dzimušais Filips Buncis, kurš iepriekšējo sezonu aizvadīja Vācijas spēcīgākās līgas DEL klubā KREFELD PINGUINE (38 spēles, 3+3). Pārējie divi uzbrucēji ar pārbaudes laika līgumiem ir hokejisti, kuri iepriekšējās sezonās spēlēja HK RĪGA komandas sastāvā MHL čempionātā un viens no viņiem spēlēja arī DINAMO RĪGA komandas sastāvā – 2001. gadā dzimušais Jānis Švanenbergs (iepriekšējā sezonā DINAMO RĪGA komandas sastāvā 36 spēles, 4+4) un 2000. gadā dzimušais Mikus Mintautišķis.

Publicēts