Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vadība 5. februārī pieņēma lēmumu neaizvadīt atlikušās regulārā čempionāta spēles. Līdz ar to Dinamo Rīga oficiāli noslēdza 2021./2022. gada sezonu. Par aizvadīto sezonu un jauniem mērķiem stāsta Dinamo Rīga Padomes priekšsēdētājs Juris Savickis. 

Dinamo Rīga komandai sezona ir noslēgusies. Kā kopumā vērtējat šo sezonu? 

Šajā sezonā mums izdevās atrast labus spēlētājus un nokomplektēt spēcīgu sastāvu. Komanda aizvadīja izcilu sagatavošanās posmu un bija gatava cīnīties par izslēgšanas turnīru. Jāsaka, ka intriga saglabājās salīdzinoši ilgi. Regulārā čempionāta pirmo trešdaļu aizvadījām ļoti labi. Komanda pēc 22 spēlēm atradās Rietumu konferences septītajā pozīcijā, cīnoties par Gagarina kausa izslēgšanas turnīru. Diemžēl treneru rotācija ieviesa savas korekcijas un sniegums pasliktinājās. Emocionālā ziņā šī sezona nebija no vieglākajām. Līdz ar to Dinamo Rīga padomei un valdei bija daudz smaga darba. Apzināmies arī pieļautās kļūdas. 

Paldies mūsu lieliskajiem līdzjutējiem – kā tikai bija tāda iespēja, viņi bija Arēnā Rīga un atbalstīja komandu. Līdzjutēju atbalsts klātienē komandai ir ļoti svarīgs. Vēlos pateikties komandai, treneriem, apkalpojošajam personālam un visiem darbiniekiem par ieguldīto darbu šajā smagajā sezonā.

KHL regulārais čempionāts, saprotamu iemeslu dēļ, tika noslēgts ātrāk nekā paredzēts. Kādi ir šobrīd komandas plāni?

Sezona Dinamo Rīga komandai tiešām ir noslēgusies. Atbalstam KHL vadības lēmumu neizspēlēt atlikušās spēles KHL regulārajā čempionātā. Drošība un epidemioloģiskā situācija pasaulē nav vienkārša. Februārī, līdz olimpisko spēļu turnīra beigām, vēl aizvadīsim ledus nodarbības. Vairāki mūsu spēlētāji jau ir izteikuši vēlmi turpināt šo sezonu citās Eiropas līgās. Mēs tam šķēršļus neliksim. Gluži pretēji – palīdzēsim viņiem un darīsim visu, lai viņi saglabātu spēļu praksi. 

Ar lielu interesi sekosim līdzi Latvijas hokeja izlasei, it īpaši Dinamo Rīga hokejistu sniegumam Olimpiskajā turnīrā. Šogad Latvijas izlasē Dinamo Rīga pārstāv astoņi hokejisti un 40% no visiem Olimpiskā turnīra hokejistiem ir KHL spēlētāji! Turēsim īkšķus par Latvijas izlasi un mūsu hokejistiem.

Runājot jau par nākamo sezonu, kādi ir vadības uzstādījumi? Ko līdzjutēji var sagaidīt?

Nākamā sezona KHL un Dinamo Rīga būs īpaša. Tā būs 15. sezona KHL čempionātā! Mēs ļoti vēlamies nepievilt mūsu līdzjutējus. Pirmkārt, protams, ar sniegumu un rezultātiem. Papildus tam jau domājam par atraktīviem piedāvājumiem mūsu atbalstītājiem un draugiem. Mēs pateicamies par tik ilgu kopā būšanu.  

Ja runājam par komandu, tad ir vēlme saglabāt pamata kodolu. Protams, akcentu liksim uz pašmāju hokejistiem. Darbs turpinās jau šobrīd. Aktīvi plānojam sagatavošanās posmu, turnīrus un dažādas citas aktivitātes. Ļoti ceram, ka nākamo sezonu varēsim iesākt ar pilnām skatītāju tribīnēm. 

Publicēts