Šī gada 3.martā norisinājās AS “Dinamo Rīga” Padomes un Valdes sēde, kuras laikā kluba vadība uzklausīja “Dinamo Rīga” komandas galveno treneri Pēteri Skudru, kā arī novērtēja vienības sniegumu Kontinentālās Hokeja Līgas 13. sezonā.

Sēdes laikā tika analizēts hokeja kluba “Dinamo Rīga” spēlētāju sniegums un treneru ieguldījums. Visi sēdes dalībnieki bija vienisprātis, ka 2020./2021. gada sezona bija sarežģīta Covid-19 pandēmijas ieviesto ierobežojumu dēļ. Dažādas izmaiņas skāra gan spēļu norises kārtību, gan tieši ietekmēja spēlētāju fiziskās sagatavotības līmeni – jo īpaši sezonas pirmajā pusē.

Uzklausot “Dinamo Rīgas” komandas galveno treneri Pēteri Skudru, Padome un Valde pozitīvi novērtēja hokeja kluba “Rīga” jauno hokejistu iesaisti pamatkomandā. Vienlaikus, ņemot vērā kopējos sportiskos rezultātus, kad “Dinamo Rīga” ne tikai neiekļuva izslēgšanas turnīrā, bet kopumā starp visām komandām abās konferencēs sezonu noslēdza pēdējā vietā, tika pieņemts lēmums neturpināt sadarbību ar Pēteri Skudru. “Dinamo Rīga” Padome un Valde pateicās Skudram par aizvadīto sezonu un novēlēja viņam veiksmi turpmākajā karjerā.

Lai sagatavotos veiksmīgam startam Kontinentālās Hokeja Līgas 2021./2022. gada sezonā, kluba vadības uzdevums ir iespējami ātri piedāvāt Padomei apspriešanai jaunas kandidatūras kluba ģenerālmenedžera un galvenā trenera amatam, sagatavot  priekšlikumus efektīvai struktūras reorganizācijai un sagatavot plānu starpsezonas posmam.

Publicēts