Uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta noslēdzošajā spēlē sestdien izcīnīja Rīgas "Dinamo" komanda, kas ar 4:1 pārspēja Rietumu konferences spēcīgāko vienību Maskavas CSKA, kura gan nespēlēja labākajā sastāvā.

Vārtus "dinamiešu" labā guva Rīss Skārlets, Genadijs Stoļarovs, Rihards Bukarts un Miks Indrašis.

Jau pirmajā periodā "Dinamo" ar Jāni Vori vārtos aktīvi devās uz CSKA vārtiem, periodā mājinieku vārtsargu Aleksandru Šaričenkovu traucējot deviņas reizes, bet pa Vora vārtiem lidojot tikai septiņām ripām.

Otrā perioda vidū "Dinamo" "uzsprāga", triju minūšu laikā gūstot trīs vārtus. Vispirms pēc Ernesta Ošenieka un Gunāra Skvorcova piespēlēm vārtus no labās puses iemeta Skārlets. Pēc 66 sekundēm pēc piespēles no aizvārtes vārtus guva Stoļarovs, piespēles ieskaitot Andrim Džeriņam un Robertam Bukartam, bet pēc spēlētām 32 minūtēm un 38 sekundēm pēc Skvorcova piespēles izcēlās Rihards Bukarts - 3:0 "Dinamo" labā.

Nepilnas četras minūtes vēlāk Tonija Sunda noraidījuma laikā Ņikita Korosteļovs vienus vārtus maskaviešiem atguva.

Minūti un astoņas sekundes pirms pamatlaika beigām vārtsargu CSKA nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, taču izglābties neizdevās. Gluži otrādi - sekundi pirms mača beigām ripu tukšos vārtos raidīja Indrašis.

"Dinamo" ar 27 punktiem 57 dueļos joprojām ir pēdējais starp 11 Rietumu grupas klubiem, bet CSKA ar 85 punktiem ir grupas līdere.

Pēc mača ar CSKA rīdziniekiem šosezon vēl jāaizvada trīs mājas spēles.