Rīgas "Dinamo" sezonas tālākās izbraukuma tūres otrajā spēlē otrdien ar rezultātu 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) piekāpās Habarovskas "Amur", ciešot ceturto zaudējumu šosezon piecās spēlēs Kontinentālajā hokeja līgā (KHL).

"Amur" hokejisti guva pirmo panākumu šosezon. Habarovskas komanda pārtrauca sešu zaudējumu sēriju.

Jau pašā spēles ievadā par bīstamu spēli galvas un kakla rajonā 2+10 minūšu sodu saņēma Endrū O'Braiens, taču mājinieki rezultātu atklāja nepilnas septiņas minūtes vēlāk. Uz zilās līnijas pie ripas tika Sergejs Tereščenko, kura metienu neredzēja Iļja Proskurjakovs - 0:1. Perioda turpinājumā abas komandas piekopa noraidījumiem bagātu spēles stilu, taču rīdzinieki rezultātu izlīdzināt nespēja, savukārt Proskurjakovs vairākkārt glāba savu vienību no lielāka deficīta.

Arī otrajā periodā pārsvars vairāk piederēja mājiniekiem, kuri 2:0 panāca pēdējā trešdaļas minūtē. Skaitlisko vairākumu realizēja Valentīns Pjanovs. Savukārt noslēdzošajās 20 minūtēs bija vērojams dinamisks hokejs abos laukuma galos. "Dinamo" savus goda vārtus iemeta aptuveni piecas minūtes līdz spēles beigām, kad Deniss Paršins, jau guļot uz ledus, piespēlēja Elisam, kurš bija nekļūdīgs no tuvas distances.

Iepriekš spēlē O'Braiens ar spēka paņēmienu satraumēja pretinieku kapteini Denisu Golubevu, bet Paršins cieta neilgi pēc rezultatīvās piespēles, kad saņēma sitienu pa galvu.

"Dinamo" šajā duelī pa pretinieku vārtiem izdarīja 40 metienus. "Amur" šajā duelī bloķēja 17 "dinamiešu" metienus, kamēr rīdzinieki ripas ceļā stājās astoņas reizes.

Lai arī "Dinamo" sezonas sākumā ir viens no labākajiem vairākumiem KHL, trešdien neizdevās realizēt nevienu no piecām iespējām.

Rīdzinieki sezonas ievadā četrās spēlēs izcīnījuši vienu uzvaru. Vispirms, galvenā trenera amatā debitējot Pēterim Skudram, "Dinamo" mājās ar 2:3 piekāpās Kazahstānas komandai Nursultanas "Baris", nākamajā mačā ar 1:3 atzina vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētās Helsinku "Jokerit" pārākumu, bet trešajā spēlē ar 4:3 uzveica uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas apgabala "Vitjaz".

Tikmēr pirmajā izbraukuma spēlē rīdzinieki izlaida trīs vārtu pārsvaru un papildlaikā ar 3:4 piekāpās Novosibirskas "Sibirj".

1
Amur Habarovska Dinamo Rīga
1:0Tereshchenko Sergei
09:14Vasilyev Valery S., Gorshkov Alexander L.
2 minSergiyenko Yury
04:42Roughing
2 minButuzov Vladimir
13:50Holding
2 minTurbin Pavel
14:07Roughing
2 minO'Brien Andrew
01:55Checking to the head and neck area
10 minO'Brien Andrew
03:55Misconduct penalty
2 minMitchell Zack
2 min
11:09Unsportsmanlike conduct
2 minDzierkals Martins
17:12Slashing
2
2:0Pyanov Valentin
39:23Yakupov Nail, Faizullin Danil
2 min
39:04Delaying the game
3
2 minYakupov Nail
47:21Tripping
2 minPolunin Alexander
53:23Diving
2:1Ellis Morgan
55:24Parshin Denis, Vitasek Ondrej