Trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvojis Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā izvirzījās vadībā, taču ar 2:3 piekāpās "Sochi". 

"Dinamo" dueļi pret "Sochi" vienmēr bijuši ļoti sarežģīti. Par to liecina arī rezultāti – komandas aizvadījušas 11 savstarpējos dueļus, un rīdzinieku kontā ir tikai viena uzvara, kas pirms četriem gadiem izcīnīta pagarinājumā. Ierasti spēles bijušas ciešas, bet rīdziniekiem pietrūcis ļoti maz. Arī šoreiz. No neveiksmes neglāba pat pirmās maiņas centra uzbrucēja Brendona Makmilana atgriešanās ierindā. Viņš iepriekšējo spēli izlaida savainojuma dēļ.

"Dinamo" vadības grožus ieguva 13. minūtē, kad izdevās sagriezt pirmo karuseli laukuma saimnieku zonā. Kārters Eštons pie zilās līnijas atstāja ripu Kristoferam Berjlundam, kurš atgriezās ierindā pēc vienas spēles izlaišanas, un zviedrs nekavējoties meta. Vārtu priekšā veiksmīgs bija Daniels Bērziņš, kuram izdevās metienu pielabot. Viņam tas bija sezonas ceturtais vārtu guvums.

Pirmo trešdaļu izdevās pabeigt vadībā, tomēr spēles ritējums liecināja par "Sochi" pārsvaru, un turpinājumā tas noveda pie divām ielaistām ripām. 23. minūtē vairākumu realizēja Roberts Rosens – 1:1. Zviedram izdevās lielisks plaukstas metiens no labās malas, trāpot pa tālo stabiņu un iekšā. "Dinamo" samaksāja ar muļķīgu Andra Džeriņa noraidījumu – viņš ar roku izsita ripu ārpus laukuma.

Tas nebija Rosena vienīgais vārtu guvums, jo deviņas minūtes līdz beigām viņš izvirzīja laukuma saimniekus vadībā ar 2:1. Tādējādi uzbrucējs guva savus piektos un sestos vārtus sezonā. Saņēmis piespēli pāri zonai no "Sochi" rezultatīvākā spēlētāja Maltes Stremvala, viņš sagatavoja un izpildīja lielisku plaukstas metienu zem pārliktņa.

Lai gan Oskars Bārtulis nepilnas piecas minūtes līdz beigām guva savus pirmos vārtus "Dinamo" kreklā, ar precīzu metienu no distances panākdams 2:2, pēdējais vārds tomēr piederēja Rosenam. "Sochi" pirmās maiņas uzbrucējs 31 sekundi līdz beigām savāca ripu aiz vārtiem un viltīgi pārspēja Aleksanderu Salāku, nodrošinot savai komandai uzvaru ar 3:2.

sportacentrs.com

Publicēts
1
HK Soči Dinamo Rīga
0:1Berzins Daniels
12:07Ashton Carter, Berglund Kristofer
2
HK Soči Dinamo Rīga
1:1Rosen Robert
22:07Ellis Morgan, Stromwall Malte
2 minDzerins Andris
21:38Throwing the puck outside the playing area
2 minBartulis Oskars
29:16Holding
2 minGillies Colton
34:17Slashing
3
HK Soči Dinamo Rīga
2:1Rosen Robert
50:50Stromwall Malte, Vorobyov Kirill
3:2Rosen Robert
59:29Stromwall Malte, Alexandrov Yury
2 minKaletnik Vladislav
47:17Holding
2:2Bartulis Oskars
55:26Darzins Lauris, Redlihs Mikelis
  • 12:07 0:1 Berzins Daniels (Ashton Carter, Berglund Kristofer)
  • 21:38 2 min Dzerins Andris (Throwing the puck outside the playing area)
  • 22:07 1:1 Rosen Robert (Ellis Morgan, Stromwall Malte)
  • 29:16 2 min Bartulis Oskars (Holding)
  • 34:17 2 min Gillies Colton (Slashing)
  • 47:17 2 min Kaletnik Vladislav (Holding)
  • 50:50 2:1 Rosen Robert (Stromwall Malte, Vorobyov Kirill)
  • 55:26 2:2 Bartulis Oskars (Darzins Lauris, Redlihs Mikelis)
  • 59:29 3:2 Rosen Robert (Stromwall Malte, Alexandrov Yury)