Otrdien, 20. oktobrī iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” notika DINAMO RĪGA sadarbības partnera un atbalstītāja kompānijas Evelatus” jaunā viedierīču veikala atklāšana. Platības ziņā tas ir lielākais no 45 “Evelatus” veikaliem, turklāt līdz ar jaunā veikala atklāšanu, “Evelatus” vēl vairāk pievēršas ne tikai mobilo telefonu un aksesuāru tirdzniecībai, bet plašākā klāstā piedāvās arī citas viedierīces – datorus, planšetes, TV, e-skūterus un viedās mājsaimniecības ierīces.

“Mūsu veikalu paplašināšanās tendence ir jūtama jau vairākus pēdējos gadus. Mēs vairs nevaram ietilpt mazajos kioskos un letēs, kā tas bija senāk. Paplašinoties mūsu sortimentam, pieaug nepieciešamība arī pēc lielākām tirdzniecības telpām. 

Jaunajā veikalā, sadarbībā ar DINAMO RĪGA hokeja klubu, ir izveidots pirmais hokeja fanu stūrītis, kurā iespējams iegādāties komandas atribūtiku – kreklus, hokeja ripas, cepures, sejas maskas utt. Jaunajā “Evelatus” veikalā ir iespējams aplūkot unikālu 2020. gada uzlaboto “MiZone” konceptu no pasaulē pazīstamā viedtelefonu un viedierīču ražotāja Xiaomi. Kā arī neizpaliek zīmola “Evelatus” pašu ražoto aksesuāru demonstrācija jaunā dizaina izpildījumā Šobrīd “Evelatus” piedāvājumā ir 588 telefonu modeļi, tai skaitā arī 23 mobilie telefoni ar “Evelatus” preču zīmi. Tāpat “Evelatus” piedāvājumā ir 7855 mobilo telefonu aksesuāri, tai skaitā 2744 ar “Evelatus” preču zīmi,” skaidro “Evelatus” mārketinga nodaļas vadītāja Ketija Kočkina. 

Jaunajās un plašajās “Evelatus” veikala telpās iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” būs pieejama arī datortehnika, planšetes un to aksesuāri, kā arī plašs mājsaimniecībā izmantojamo viedierīču klāsts, tai skaitā viedie pulksteņi, televizori, putekļu sūcēji, lampas un gudrās spuldzes, sensori, tējkannas, mitruma mērītāji u.c. Atklāšanas mēnesī gaidāmi īpaši piedāvājumi un atlaides.

“Pandēmijas pirmo posmu mēs izturējām, saglabājot visas tirdzniecības vietas. Vienlaicīgi ļoti aktivizējām tirdzniecību internetā. Interese par mobilajiem telefoniem un aksesuāriem nekur nav pazudusi, gluži pretēji, cilvēkiem strādājot attālināti un vairāk laika pavadot mājās, bija vēl lielāka interese par jauniem telefoniem, planšetēm, datoriem, kā arī mājsaimniecības viedajām ierīcēm. Tagad to visu turpinām attīstīt,” informēja Ketija Kočkina.

Ņemot vērā pašreizējo situāciju saistībā ar COVID-19 izplatību, jaunā veikala atklāšanas pasākums tika aizvadīts, ievērojot visus nepieciešamos drošības noteikumus, un šī iemesla dēļ pasākumā nevarēja piedalīties DINAMO RĪGA komandas pārstāvji, jo šobrīd atrodas karantīnā

SIA “Evelatus” ir mobilo telefonu un to aksesuāru tirdzniecības uzņēmums, kas dibināts 2005. gadā kā neliela tirdzniecības vieta Bolderājā. Šobrīd “Evelatus” ir jau 45 veikali Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Ukrainā. “Evelatus” ir vadošais partneris tādiem lielākajiem mobilo telefonu uzņēmumiem kā „Samsung”, „Apple”, „Huawei”, „Xiaomi”, un citiem. Uzņēmumam ir viens no lielākajiem mobilo telefonu un to aksesuāru sortimentiem Baltijā.  

 

Publicēts