Š.g. 30. augustā Hokeja klubs DINAMO RĪGA un Latvijas Republikas Valsts policija, turpinot ilggadējo sadarbību, parakstīja sadarbības līgumu, par sabiedriskās kārtības nodrošināšanu DINAMO RĪGA organizēto pasākumu laikā. Sadarbības līgumu parakstīja AS „Dinamo Rīga” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis un LR Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

 

Pēc līguma parakstīšanas, Juris Savickis, kā KHL Direktoru padomes loceklis, pasniedza atzinības rakstus no KHL par ilggadēju veiksmīgu sadarbību Valsts policijas priekšnieka vietniekam un VP Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšniekam Artim Velšam un  Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšniekam Andreja Grišinam.

 

DINAMO RĪGA un Valsts policija veiksmīgi sadarbojas no pirmās KHL sezonas gan sabiedriskās kārtības nodrošināšanā kluba organizētajos pasākumos, gan arī kopīgi īstenojot dažādus sociālus un izglītojošus projektus (piemēram – sociālās atbildības projekts „Roku rokā”). Šis līgums nosaka katras puses atbildības robežas un abpusējo sadarbību padarīs vēl ciešāku un efektīvāku. DINAMO RĪGA un Valsts policijas veiksmīgā sadarbība līdz šim ir bijis piemērs ar daudziem citiem KHL klubiem.

Publicēts