DINAMO RĪGA komanda šodien Inbox ledus hallē Piņķos uzsāka otro sagatavošanās nedēļu jubilejas-desmitajai sezonai. Šodien ar komandu uz ledus trenējās arī 4 viesspēlētāji – Justin Peters, Colton Gillies, Danny Kristo un Brandon McMillan. Savukārt kopā ar DINAMO RĪGA vairs netrenējas – Krists Apsītis, Gatis Gricinskis un Miks Lipsbergs, kuriem bija pārbaudes laika līgumi.

Šonedēļ DINAMO RĪGA komanda trenēsies Piņķos, bet nedēļas nogalē dosies uz Valmieru, kur Vidzemes Olimpiskajā centrā aizvadīs 8 dienu treniņnometni. Šobrīd DINAMO RĪGA galvenā trenera Sanda Ozoliņa un viņa palīgu rīcībā ir 34 hokejisti (24 ar pilnvērtīgiem līgumiem, 7 ar pārbaudes laika līgumiem un 3 jaunie hokejisti no HK RĪGA). Ar pilnvērtīgiem līgumiem ir: vārtsargi - Jānis Kalniņš un Justin Peters; aizsargi – Uvis Balinskis, Guntis Galviņš, Aleksandrs Jerofejevs, Georgijs Pujacs, Krišjānis Rēdlihs, Karl Stollery un Kristaps Zīle; uzbrucēji – Māris Bičevskis, Kirils Galoha, Colton Gillies, Georgs Golovkovs, Miks Indrašis, Nikolajs Jeļisejevs, Danny Kristo, Edgars Kulda,Lucas Lessio, Roberts Lipsbergs, Brandon McMillan, Gints Meija, Frenks Razgals, Miķelis Rēdlihs, un Gunārs Skvorcovs. Ar pārbaudes laika līgumiem: aizsargi – Nerijus Ališausks, Ralfs Freibergs, Rolands Gritāns un Ēriks Ševčenko; uzbrucēji – Oskars Batņa, Ņikita Jevpalovs un Juliāns Misjus. Savukārt no HK RĪGA komandas šobrīd ir piesaistīti vārtsargs Antons Naumovs, aizsargs Renārs Kārkls un uzbrucējs Emīls Ģēģeris.

DINAMO RĪGA komanda, gatavojoties 2017./2018. gada KHL sezonai, piedalīsies trijos pārbaudes turnīros – Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā,  Vācijas pilsētā Kaselē (Kassel) un Arēnā Rīga, kopumā sagatavošanās ciklā aizvadot 10 pārbaudes mačus.

DINAMO RĪGA pirmssezonas pārbaudes spēles (Latvijas laiks):

Starptautiskais hokeja turnīrs „Minskas Kauss”:

26. jūlijs, plkst. 15:00, Minska, LOKOMOTIV - DINAMO RĪGA;

28. jūlijs, plkst. 15:00, Minska, JUGRA - DINAMO RĪGA;

29. jūlijs, plkst. __:__, Minska, Spēle par vietu.

Starptautiskais hokeja turnīrs “WINGAS Kauss”:

8. augusts, plkst. 16:00, Kassel (Vācija), SLOVAN - DINAMO RĪGA;

9. augusts, plkst. 16:00, Kassel (Vācija), VITJAZ - DINAMO RĪGA;

10. augusts, plkst. 19:00, Kassel (Vācija), EC KASSEL HUSKIES - DINAMO RĪGA.

Latvijas Dzelzceļa kauss 2017:

13. augusts, plkst. 19:30, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – DINAMO Minska;

14. augusts, plkst. 19:30, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – AK BARS;

16. augusts, plkst. 19:30, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – LOKOMOTIV;

17. augusts, plkst. 19:30, Arēna Rīga, Spēle par vietu.

Publicēts