13. augustā Inbox ledus hallē Piņķos notika pārbaudes spēle starp DINAMO RĪGA komandu un Latvijas izlases kandidātu komandu, kurā spēlēja arī vairāki DINAMO hokejisti. Uzvaru ar 5:1 izcīnīja DINAMO RĪGA komanda, bet pēcspēles metienu sērijā tika fiksēts neizšķirts 2:2.

DINAMO RĪGA komanda spēli iesāka aktīvāk un 7. minūtē pirmos vārtus ar metienu tuvajā stūrī guva kanādiešu uzbrucējs Shinkaruk. Turpinājumā skaitlisko vairākumu ar ļoti precīzu metienu no distances realizēja Corrado, bet pirmā perioda izskaņā vēlreiz vairākumu, pieliekot nūju Corrado metienam, realizēja Cerveny. Otrā perioda ievadā vēlreiz izcēlās Shinkaruk un rezultāts kļuva 4:0. No spēles vidus Latvijas komanda sāka spēlēt saturīgāk un DINAMO spēles pārsvars mazinājās. Trešā perioda vidū skaisti skaitlisko vairākumu izspēlēja Latvijas komanda un Ķēniņš vienus vārtus atspēlēja, taču punktu mačam pielika DINAMO RĪGA hokejisti, kad vēl vienus vārtus vairākumā ar tālšāvienu guva Ališauskas. Pēcspēles metienu sērija beidzās 2:2, un DINAMO RĪGA komandā precīzi bija Corrado un Zīle (visus 5 metienus izpildīja aizsargi), bet Latvijas komandā izcēlās Bukarts un Ķēniņš.

Pārbaudes spēle:

2021. gada 13. augusts, Inbox ledus halle

DINAMO RĪGA – Latvijas izlases kandidāti 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)

Vārtu guvēji: 6:08 Shinkaruk (Poirier maz.) 1:0, 13:22 Corrado (Dārziņš, Karsums vair.) 2:0, 16:41 Cerveny (Corrado vair.) 3:0, 24:52 Shinkaruk (Karsums, Poirier) 4:0, 49:12 Ķēniņš (Bukarts, Dzierkals vair.) 4:1, 57:48 Ališauskas (Shinkaruk, Poirier vair.) 5:1.

Vārtsargi: Mattsson – Šilovs (no 30:35 Mitens)

Soda minūtes: 12:12