12. septembrī DINAMO RĪGA savā laukumā Arēnā Rīga aizvadīja otro mājas spēli šīs sezonas KHL regulārajā čempionātā, tiekoties ar Jaroslavļas LOKOMOTIV komandu, un piedzīvoja zaudējumu ar 0:4, visus vārtus ielaižot pirmajā periodā.

 

2021. gada 12. septembris, Arēna Rīga (1893 skatītāji)

5. DINAMO RĪGA – LOKOMOTIV 0:4 (0:4, 0:0, 0:0)

Vārtu guvēji: 3:41 Kayumov (Shalunov, Averin) 0:1, 4:15 Alexeyev (Boucher, Kraskovsky) 0:2, 5:53 Ivanov (Boucher, Rafikov vair.) 0:3, 17:07 Kraskovsky (Boucher, Rafikov vair.) 0:4.

Vārtsargi: Machovsky (no 5:53 Mattsson) - Pasquale

Metieni pa vārtiem: 24-31

Iemetieni: 26-21

Bloķēti metieni: 7-15

Spēka paņēmieni: 17-8

Laiks uzbrukumā: 11:12-7:49

Soda minūtes: 10-10

Dinamo Rīga sastāvs uz spēli:

Vārtsargi: #80 Matej Machovsky (#33 Johan Mattsson);

 

Aizsargi: #27 Oskars Cibuļskis (C) - #29 Ralfs Freibergs, #11 Kristaps Sotnieks (A) - #4 Nerijus Ališauskas, #3 Brandon Gormley - #55 Patriks Ozols, #24 Reece Scarlett;

 

Uzbrucēji: #69 Nikolajs Jeļisējevs - #85 Rudolf Cerveny - #52 Lukas Radil, #40 Sebastian Wannstrom - #19 Emile Poirier - #9 Hunter Shinkaruk, #15 Mārtiņš Karsums (A)- #91 Daniels Bērziņš - #87 Gints Meija, #47 Alexander Protapovich - #22 Filips Buncis - #13 Gunārs Skvorcovs.

Publicēts

Teksta tiešraide sadarbībā ar Jauns.lv

1
Dinamo Rīga Lokomotiv Jaroslavļa
2 minMeija Gints
01:40Holding
2 minSkvorcovs Gunars
05:03Tripping
2 minPoirier Emile
16:24Cross-checking
0:1Kayumov Artur
03:41Shalunov Maxim, Averin Yegor
0:2Alexeyev Denis V.
04:15Boucher Reid, Kraskovsky Pavel
0:3Ivanov Georgy
05:53Boucher Reid, Rafikov Rushan
0:4Kraskovsky Pavel
17:07Boucher Reid, Rafikov Rushan
2 minPolunin Alexander
07:44Hooking
2 minPasquale Edward
11:43Tripping
2 minMisyul Daniil
19:13Cross-checking
2
Dinamo Rīga Lokomotiv Jaroslavļa
2 minRadil Lukas
27:19High-sticking
2 minCerveny Rudolf
29:58Roughing
2 minMisyul Daniil
19:13Cross-checking
2 minMisyul Daniil
29:58Roughing
3
Dinamo Rīga Lokomotiv Jaroslavļa
2 minIlyenko Artyom
56:59Tripping
  • 01:40 2 min Meija Gints (Holding)
  • 03:41 0:1 Kayumov Artur (Shalunov Maxim, Averin Yegor)
  • 04:15 0:2 Alexeyev Denis V. (Boucher Reid, Kraskovsky Pavel)
  • 05:03 2 min Skvorcovs Gunars (Tripping)
  • 05:53 0:3 Ivanov Georgy (Boucher Reid, Rafikov Rushan)
  • 07:44 2 min Polunin Alexander (Hooking)
  • 11:43 2 min Pasquale Edward (Tripping)
  • 16:24 2 min Poirier Emile (Cross-checking)
  • 17:07 0:4 Kraskovsky Pavel (Boucher Reid, Rafikov Rushan)
  • 19:13 2 min Misyul Daniil (Cross-checking)
  • 27:19 2 min Radil Lukas (High-sticking)
  • 29:58 2 min Cerveny Rudolf (Roughing)
  • 29:58 2 min Misyul Daniil (Roughing)
  • 56:59 2 min Ilyenko Artyom (Tripping)