Pētera Skudras vadītajam DINAMO RĪGA treneru kolektīvam pievienojušies - aizsargu treneris no Krievijas Dmitrijs Parhomenko, baltkrievu vārtsargu treneris Andrejs Kudins un video treneris no Krievijas Igors Makarovs, kuri strādās kopā ar līdzšinējiem treneriem – Raimondu Vilkotu, Aleksandru Ņiživiju un fiziskās sagatavotības treneri Raivi Miezānu.

47 gadus vecais Dmitrijs Parhomenko jau ir strādājis ar Pēteri Skudru TORPEDO komandā 2017./2018. gada sezonā, bet iepriekšējās divas sezonas strādāja VHL klubā METALLURG Novokuzņecka, kur bija gan galvenais treneris, gan arī galvenā trenera asistents. Savu trenera karjeru viņš uzsāka 2006. gadā un līdz šim ir bijis gan galvenā trenera asistents, gan arī galvenais treneris gan KHL, gan MHL. Pirms tam viņš aizvadīja visai garu spēlētāja karjeru, spēlējot aizsarga pozīcijā, un Krievijas spēcīgākajās līgās viņš dažādu komandu sastāvos kopā ir aizvadījis 566 spēles.

50 gadus vecais Andrejs Kudins savas trenera karjeras laikā ir strādājis Baltkrievijas Ekstralīgas komandā ŠAHTJOR Soļigorska, bijis Baltkrievijas U20 izlases vārtsargu treneris, divas sezonas strādāja ar KHL kluba DINAMO Minska vārtsargiem, bet iepriekšējā sezonā bija MHL komandas DINAMO Sanktpēterburga vārtsargu treneris. Savas hokeja vārtsarga karjeras laikā viņš ir spēlējis dažādās Baltkrievijas komandās.

47 vecais video treneris Igors Makarovs iepriekšējā sezonā šādus pienākumus veica citā KHL klubā ADMIRAL Vladivostoka.

Publicēts