Kā jau ziņojām iepriekš, radiostacija "EHR SuperHits" un hokeja klubs "Dinamo Rīga" ir noslēguši sadarbību. Pirmais radošais kopprojekts nāk klajā jau 26. maijā un tas ir izklaidējošais Youtube šovs – SUPERHITS LĪGA jeb SHL! Šova vadītāja -  Zane Stocka, kas ir Pasaules čempionāta Hokejā 2021 un Dinamo Rīga spēļu DJ.

Šobrīd, tuvojoties SHL 1. epizodes pirmizrādei, piedāvājam ekskluzīvu ieskatu filmēšanas aizkulisēs!

SUPERHITS LĪGA (SHL) – ir izklaidējošais ‘batls’, kurā mūzikas komanda satiksies ar hokeja komandu SHL Youtube šova spēles laukumā! Tāpat skatītājiem būs fantastiska iespēja iepazīt tuvāk iemīļotākos Latvijas mūziķus un Latvijas hokeja pārstāvjus, jo viņi “lauzīs ledu” un atbildēs uz kontroversāliem jautājumiem. Šova sezonas noslēgumā mēs noskaidrosim SUPERHITS LĪGAS čempionu. Mūzika vai hokejs - esi gatavs izdarīt likmi?

SHL pirmajā epizodē savas muzikāli-sportiskās spējas pārbaudīs Dinamo Rīga tehniskais direktors Armands Simsons un viens no hiphopa pamatlicējiem Latvijā – OZOLS! Vai Armandam un OZOLAM ir izdevies iejusties vienam otra “darba kurpēs”, bet varbūt arī “slidās”? Skaties SHL šova pirmizrādi jau 26. maijā un noskaidro!

Publicēts