12. jūlijā KHL vadība ir publiskojusi nākamās sezonas kalendāru, un DINAMO RĪGA 2017./2018. gada regulāro čempionātu sāks 22. augustā izbraukumā pret Omskas AVANGARD, bet noslēgs 1. martā savā laukumā pret Helsinku JOKERIT.

Jaunais KHL kalendārs paredz, ka DINAMO RĪGA sezonu iesāks ar četrām spēlēm izbraukumā pret AVNAGARD (Omska), SIBIR (Novosibirska), BARIS (Astana) un JUGRA (Hantimansijska), Pirmo mājas spēļu rīdzinieki iesāks 31. augustā, Arēnā Rīga uzņemot Maskavas SPARTAK komandu, kam sekos vēl četras cīņas savā laukumā ar DINAMO (Maskava), LOKOMOTIV (Jaroslavļa), SKA (Sanktpēterburga), BARIS (Astana).

Februārī KHL regulārajā čempionātā būs pārtraukums, Olimpisko spēļu Phjončhanā dēļ. Pēc pārtraukuma rīdzinieki aizvadīs divas regulārā čempionāta noslēdzošās spēles – 27. februārī Minskā ar DINAMO un 1. martā Arēnā Rīga ar JOKERIT.

Atgādinām, ka turpinās DINAMO RĪGA 2017./2018. gada sezonas abonementu tirdzniecība. Līdz 16. jūlijam abonementus ir iespējams iegādāties un atjaunot ar papildus 10% atlaidi. Vairāk par abonementu iegādi un atjaunošanu šeit.

Kalendāra pdf

Publicēts