Astanā, Kazahstānā, noslēdzies KHL Zvaigžņu spēles Prasmju konkurss, kurā piedalījās arī Miks Indrašis Bobrova divīzijas komandas sastāvā, taču uzvaru svinēja Harlamova divīzijas pārstāvji.

Rīgas „Dinamo” vienīgais pārstāvis Zvaigžņu spēles komandu sastāvos Miks Indrašis piedalījās hokeja biatlona konkursā un bullīšos. Viņa komandai izdevās uzvarēt vārtsargu pārbaudījumā, bet Patriks Hērslijs guva komandai otro punktu ar spēcīgākā metiena izpildījumu.

Viņa mestās ripas ātrums tika fiksēts 166km/h robežās, kas visai daudz atpalika no līgas rekorda, kas pieder Aleksandram Rjazancevam (183.7km/h).

Bullīšu konkursā īpaši izcēlās Indraša komandas biedrs Ņikita Gusevs no SKA, kurš ļoti eleganti apspēlēja vārtsargu. Taču šajā konkursā uzvaru tomēr svinēja Čerņiševa divīzijas komanda ar „Barys” uzbrucēju Naidželu Dousu priekšgalā – viņš savu bullīti izpildīja ar karaļa kroni galvā un apmetni, ko bullīša laikā pieturēja viņa „svīta” (divi jaunie hokejisti).

Ar atraktīvu tērpu izcēlās arī „Sochi” uzbrucējs Pavlo Padakins, kurš sacensībās ātrslidošanā piedalījās Supermena kostīmā un finiša līniju šķērsoja lēcienā, atdarinot Supermena lidošanu.

Pirms pēdējā konkursa – stafetes – pa diviem punktiem bija Indraša Bobrova divīzijai un Čerņiševa divīzijai, taču stafetē ātrākā bija Harlamova divīzijas komanda, kas arī ieguva savu otro punktu. Ņemot vērā papildrādītājus, tieši tā tika atzīta par prasmju konkursa uzvarētāju.

KHL Zvaigžņu spēle, kas norisināsies pēc NHL jaunā parauga, proti, kā četru divīziju miniturnīrs, paredzēta rītdien no rīta. Harlāmova un Černiševa divīziju pusfināls paredzēts 9:00, bet Indraša pārstāvētās Bobrova divīzijas spēle pret Tarasova divīzijas komandu ieplānots 10:00.

KHL Zvaigžņu spēles programma:

13. janvāris, plkst. 9:25, KHL Zvaigžņu spēles meistarības stafetes (Viasat Sport Baltic, Viaplay Latvija);

14. janvāris, plkst. 9:25, KHL Zvaigžņu spēle (Viasat Sport Baltic, Viaplay Latvija).

Publicēts