Dinamo Rīga kopā ar Palīdzēsim.lv aicina uz  Labo darbu nedēļas atklāšanas spēli.

Svētdien, 15. oktobrī, Dinamo Rīga komanda savā laukumā Arēnā Rīga aizvadīs kārtējo spēli desmitajā KHL sezonā, tiekoties ar Pētera Skudras trenēto un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Ņižņijnovgorodas Torpedo komandu. Ar šo spēli tiks atklāta labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv organizētā “Labo darbu nedēļa”. Dinamo Rīga komanda šo spēli aizvadīs desmitās-jubilejas sezonas īpašajās formās ar latvju zīmēm Gan pirms spēles, gan tās laikā līdzjutējiem Arēnā Rīga tiks organizēti dažādi pasākumi un pārsteigumi.

15. oktobrī “Labo darbu nedēļas” ieskaņās jau no plkst. 15.30 pie B ieejas skatuves Arēna Rīga vestibilā gaidīs dažādas aktivitātes un konkursi, pirms spēles un starplaikos uzstāsies Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošās studijas audzēkņi,  būs jautras rotaļas un spēles pašiem mazākajiem līdzjutējiem, ko organizēs Radošā grupa “Pasaku nams”. Kā ierasts, bērni līdz 6 g .vecumam  “Pasaku nama” rotaļistabā spēles laikā tiks pieskatīti bez papildu maksas, bet arēnas vestibilos darbosies     saistošas aktivitātes arī  skolēniem un pieaugušajiem – galda hokejs,  Alfarobot.lv Lego robotikas nodarbības, Disku golfa stends, orientēšanās spēle Dinamo dārgumi, Mash motors motozona. Ir sagatavotas arī jaunas izklaides – Canon kustīgo bilžu fotostends, kā arī stila stūrītis,  kas iekārtots īpaši dāmām, sadarbībā ar skaistumkopšanas salonu Love My Life. Savukārt spēles starplaikos laukumā   skatītājus uzkurinās Zumba Fitness un dziedošā Milleru - Balandinu ģimene. Pēc šīs spēles   līdzjutējiem tiks dota  iespēja paslidot uz Arēna Rīga ledus – līdzi jāņem savas slidas, ko spēles laikā varēs atstāt arēnas  garderobē bez papildu maksas. Publiskā slidošana ilgs 1 stundu.

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau devīto gadu pēc kārtas rīko akciju “Labo darbu nedēļa”, kurā nu jau  sesto sezonu aktīvi piedalās arī hokeja klubs Dinamo Rīga. Katru  gadu Labo darbu nedēļas spēles ar kluba atbalstu  klātienē  apmeklē   simtiem bērnu un jauniešu no dažādām sociālā riska grupām, bērnu namiem un speciālajām izglītības iestādēm, un arī šosezon Dinamo Rīga turpina iesākto tradīciju. Spēļu laikā Arēna Rīga vestibilā darbosies Palīdzēsim.lv labdarības stūrītis, aicinām apmeklētājus būt atsaucīgiem un piedalīties labdarības akcijā, ar savu ziedojumu atbalstot bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām. Kā atzīst labdarības organizācijas Palidzēsim.lv vadītāja Ilze Skuja - „Labo darbu nedēļa” turpina Latvijas valsts simtgades aizsākto aicinājumu, dāvināt savu laiku labiem darbiem pašiem sev un Latvijai, lai kopīgi paveiktu nozīmīgas lietas. ”Kopā mēs varam vairāk!

Dinamo Rīga šajā laikā uzsāk arī ģimenēm draudzīgu projektu, kas darbosies ne tikai labo darbu spēlēs, bet visas hokeja sezonas laikā. Ģimenes aicinām pieteikties www.dinamoriga.lv sadaļā Faniem, uz katru spēli no pieteikumiem tiks izlozēta kāda ģimene, lai hokeja vakaru izbaudītu sevišķā gaisotnē, bet pārējās saņems izdevīgu piedāvājumu spēles apmeklējumam. Vairāk informācijas un pieteikšanās anketu skatieties šeit

Biļetes uz Dinamo Rīga mājas spēlēm nopērkamas “Biļešu serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Bērniem līdz 6 g. vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, Ar Goda Ģimenes jeb Ģimenes 3+ karti ir iespēja iegādāties Dinamo Rīga mājas spēļu biļetes, Arēnā Rīga, ar -50% atlaidi.

Publicēts