Latvijas hokeja izlase ceturtdien ar uzvaru sāka Minskā notiekošo "Euro Ice Hockey Challenge" (EIHC) posmu.

Latvijas hokejisti ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) pārspēja Slovēniju.

Jau piektajā minūtē ar lielisku pretuzbrukumu Rūdolfs Maslovskis panāca 1:0, rezultatīvu piespēli veicot vārtsargam Jānim Auziņam, bet astoņas sekundes pirms pirmā perioda beigām vārtus iemeta Mārtiņš Dzierkals, kurš bija izveicīgākais vārtu priekšā.

Otrās trešdaļas ievadā Edgars Kulda pēc lieliskas Egila Kalna piespēles uz otru vārtu pusi panāca jau 3:0. Savukārt perioda beigās Latvija vairākumā panāca četru vārtu pārsvaru, kad ceturto ripu pretinieku vārtos raidīja Kalns.

Trešā perioda vidū pirmo reizi mačā kapitulēja Auziņš, kurš izlaida ripu cauri kājsargiem, to pie vārtu līnijas savā rīcībā iegūstot pretinieku hokejistam Nikam Simšičam, kurš panāca 1:4.

Pamatlaiks noslēdzās ar Latvijas uzvaru, bet pēc tam tika aizvadīta pēcspēles metienu sērija, kurā latvieši piekāpās ar 1:2. Latvijai vienīgo "bullīti" realizēja Dzierkals.

Latvijas komanda piektdien tiksies ar Franciju, bet turnīru noslēgs sestdien ar spēli pret mājinieci Baltkrieviju.