Latvijas hokeja izlase, turpinot gatavoties kārtējam pasaules čempionātam, svētdien Grenobles pilsētā cieta zaudējumu otrajā pārbaudes spēlē.

Latvijas hokejisti ar 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) piekāpās Francijas valstasvienībai.

Laukuma saimnieki jau sestajā minūtē izvirzījās vadībā, vairākumu realizējot Tedijam da Kostam. Otrā puslaika ceturtajā minūtē Foriāns Šakjašvili dubultoja Francijas izlases pārsvaru, un tie izrādījās pēdējie vārti šajā mačā.

Latvijas hokejisti šajā mačā vairākas reizes spēlēja vairākumā, taču nespēja izmantot viena vīra pārspēku. Tiesa, arī paši viesi spēlēja rupji, iekrājot 28 soda minūtes, kamēr francūžiem bija par desmit mazāk.

Pēc spēles abas komandas aizvadīja pēcspēles metienu sēriju, kurā Latvija uzvarēja ar 3:2. Latvijas izlasei divus "bullīšus" realizēja Renārs Krastenbergs, bet viens precīzs raidījums bija Egilam Kalnam.

Latvijas hokejisti šajā mačā pa pretinieku vārtiem meta 19 reizes, kamēr pretiniekiem bija par 20 raidījumiem vairāk.

Valstsvienības spēkojās jau piektdien, kad Latvija guva uzvaru pēcspēles metienos ar 3:2, cīņas laikā atspēlējoties no 0:2 deficīta.