DINAMO RĪGA panākusi vienošanos par ilgtermiņa līguma parakstīšanu ar Latvijas izlases uzbrucēju Lauri Dārziņu, kurš šo sezonu iesāka Čeļabinskas TRAKTOR sastāvā, bet savainojuma dēļ līgumattiecības pēc abpusējas vienošanās tika pārtrauktas. Šobrīd Dārziņš atgūstas no savainojuma un DINAMO RĪGA komandas sastāvā laukumā varētu doties jau tuvākajā laikā. Šajā sezonā DINAMO RĪGA sastāvā Lauris Dārziņš spēlēs ar „90” numuru.

Lauris Dārziņš (augums 193 cm, svars 90 kg) dzimis 1985. gada 28. janvārī, un 2003. gadā viņu NHL jauno spēlētāju draftā 9. kārtā ar kopējo 268. numuru izvēlējās NHL klubs NASHVILLE PREDATORS. Lauris Dārziņš KHL spēlē no līgas izveidošanas brīža, kopā regulārajā čempionātā 217 spēlē gūstot 52 vārtus un atdodot 64 rezultatīvas piespēles, bet play-off 36 mačos izceļoties ar 11 vārtiem un 7 piespēlēm. Pirmās trīs KHL sezonas Dārziņš aizvadīja DINAMO RĪGA sastāvā, un trešajā sezonā kļuva par komandas rezultatīvāko hokejistu (regulārā čempionātā 45 spēlēs 21 vārti un 23 piespēles, play-off 11 spēlēs 5 vārti un 5 piespēles). Pēc šīs veiksmīgās sezonas Dārziņš noslēdza 3 gadu līgumu ar citu KHL klubu Kazaņas AK BARS, taču Tatarstānas galvaspilsētā nospēlēja tikai 2 sezonas, un pirms šīs sezonas tika aizmainīts uz Čeļabinskas TRAKTOR, kur spēlēja līdz decembra vidum (19 spēlēs 3 vārti un 3 piespēles). Savas karjeras laikā Dārziņš ir spēlējis arī Baltkrievijas Atklātajā čempionātā, Čehijas Ekstralīgā, Somijas SM līgā, Kanādas Junioru līgā (WHL), kā arī Somijas U20 un U18 čempionātos. 

Lauris Dārziņš Latvijas izlases sastāvā ir piedalījies 2010. gada Vankūveras Ziemas olimpiskajās spēlēs un 7 pasaules čempionātos, kā arī ir iekļauts Latvijas izlases sastāvā dalībai 2014. gada Soču Ziemas olimpiskajās spēlēs.

Publicēts