DINAMO RĪGA komanda panākusi vienošanos par līguma pagarināšanu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu, kurš iepriekšējā sezonā bija komandas kapteinis un ar 18 vārtiem un 26 rezultatīvām piespēlēm bija trešais rezultatīvākais komandas spēlētājs, turklāt viens no diviem hokejistiem, kurš nospēlēja visas 62 regulārās sezonas spēles.

34 gadus vecais uzbrucējs Lauris Dārziņš (dzimis 1985. gada 28. janvārī, augums 191 cm, svars 91 kg), DINAMO RĪGA sastāvā ir spēlējis 9 no 11 KHL sezonām (vēl viņš KHL ir spēlējis AK BARS un TRAKTOR komandu sastāvā). DINAMO RĪGA sastāvā  KHL viņš kopā ir aizvadījis 452 spēles, kurās ir guvis 113 vārtus un atdevis 154 rezultatīvas piespēles. Iepriekšējā sezonā KHL čempionātā Lauris Dārziņš piedalījās visās 62 regulārā čempionāta spēlēs, kurās guva 18 vārtus un atdeva 26 rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnīja 32 soda minūtes un lietderības koeficentu „+2”, izdarīja 147 metienus pa vārtiem (realizācija 12.2%), guva 5 uzvaras vārtus, bloķēja 24 pretinieku metienus, izpildīja 5 spēka paņēmienus un 13 reizes pretinieki pret viņu pārkāpa noteikumus, vidēji laukumā pavadot 18:29 minūtes.

Latvijas izlases sastāvā Lauris Dārziņš ir piedalījies 2 olimpiskajās spēlēs un 8 pasaules čempionātos, kopā valstsvienības sastāvā ir piedalījies 127 spēlēs, kurās ir guvis 45 vārtus un veicis 38 rezultatīvas piespēles.