Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" šodien "Arēnā Rīga", noslēdzot gatavošanos gaidāmajai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonai, tradicionālajā pirmssezonas pārbaudes turnīrā "Latvijas Dzelzceļa" kauss, finālā tiekas ar Jaroslavļas "Lokomotiv" hokejistiem, kuriem dienu iepriekš tika zaudēts.

Rīgas un Jaroslavļas komandas spēli sāks plkst.19.30, bet pirms tam plkst.15.30 par trešo vietu turnīrā spēkosies Minskas "Dinamo" un Kazaņas "Ak Bars" komandas.

Rīgas "Dinamo" un "Lokomotiv" savā starpā jau tikās trešdien, kad grupu kārtas noslēdzošajā cīņā, mājiniekiem atpūtinot virkni savu vadošo spēlētāju, uzvaru ar 5:1 svinēja Jaroslavļas komanda.

Rīdzinieki pirmajās divās šī turnīra spēlēs izcīnīja uzvaras, kas jau priekšlaicīgi ļāva kvalificēties ceturtdien gaidāmajam finālmačam par pirmo vietu. Vispirms ar 3:2 svētdien tika uzveikt Minskas "Dinamo" komanda, bet pēc tam pirmdien ar 3:1 apspēlēta arī Kazaņas "Ak Bars", kas bija šo sacensību iepriekšējo trīs gadu uzvarētāja.

Tikmēr "Lokomotiv" ar 1:2 vispirms zaudēja "Ak Bars", bet pēc tam ar 4:2 pieveica Minskas "Dinamo".

Savukārt trešdien Minskas "Dinamo" pēcspēles metienos ar 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0) uzvarēja "Ak Bars".

Līdz ar to pēc viena apļa spēlēm "Lokomotiv" un Rīgas "Dinamo" bija pa sešiem punktiem, kamēr "Ak Bars" tika pie četriem punktiem, bet Minskas klubs pie diviem, šīm komandām ceturtdien spēlējot par trešo vietu turnīrā.

LETA

Publicēts