7. un 10. decembrī DINAMO RĪGA komanda aizvadīs divas KHL regulārā čempionāta spēles savā laukumā Arēnā Rīga tiekoties ar Ufas SALAVAT JULAEV, kas Gagarina kausu izcīnīja 2011. gadā, un ar trīskārtējiem Gagarina kausa ieguvējiem un pašreizējiem tā īpašniekiem Kazaņas AK BARS. Ņemot vērā, ka strauji tuvojas Ziemassvētki, tad šīs spēles tiks aizvadītas attiecīgās noskaņās un ar īpašiem pasākumiem līdzjutējiem.

7. decembra spēle pret Ufas SALAVAT JULAEV tiks veltīta ilggadējam labdarības projektam “Eņģeļi pār Latviju”, ko sadarbībā ar partneriem jau 11. gadu rīko kanāls LNT, Bērnu Slimnīcas Fonds (BSF) un veikalu tīkls “RIMI Latvia”. Akcija aicina sniegt palīdzību smagi slimiem bērniem, dāvinot to, kas patiesi svarīgs - iespēju būt veselam. Pirms šīs spēles jau no plkst. 18.00 gaidām līdzjutējus pie Arēna Rīga B ieejas, kur tieši plkst. 18.30. kopīgi ar projekta atbalstītājiem iedegsim svētku egli, kas nu jau tradicionāli kļūs par vienu no pieturvietām akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ceļā, pievēršot sabiedrības uzmanību bērnu veselības problēmām. Spēles laikā apmeklētājiem būs iespēja atbalstīt akciju, piedaloties labdarības loterijā Arēna Rīga vestibilā, kur viens no ziedotājiem spēles beigās saņems īpašo akcijas hokeja kreklu ar Dinamo Rīga spēlētāja parakstu. Skatītājus ar muzikālu pārsteigumu pirms spēles priecēs TV3 šova “X Faktors” pusfinālisti  - grupa “Baritoni”.

10. decembra spēle pret Kazaņas AK BARS noritēs sadarbībā ar DINAMO RĪGA kluba atbalstītāju - dabīgā minerālūdens un avota ūdens ražotāju VENDEN. Pirms  šīs spēles norisināsies Dinamo donoru diena, kā ierasts, Arēna Rīga vestibilā pie B ieejas, no plkst. 16.00 – 19.00. Katram ziedotājam Dinamo Rīga dāvina ielūgumu uz šo spēli. Vairāk info šeit.

Biļetes uz DINAMO RĪGA mājas spēlēm nopērkamas “Biļešu serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Bērniem līdz 6 g. vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.

Publicēts