Sestdien Arēnā Rīga Dinamo Rīga spēkosies ar Sanktpēterburgas SKA. Spēles sākums ātrāk nekā ierasts - jau plkst. 16.30.

Novembra pēdējā spēle tiks veltīta ilggadējam labdarības projektam “Eņģeļi pār Latviju”, ko sadarbībā ar partneriem jau 12. gadu rīko kanāls LNT, Bērnu Slimnīcas Fonds (BSF) un veikalu tīkls “RIMI Latvia”. Akcija aicina sniegt palīdzību smagi slimiem bērniem, dāvinot to, kas patiesi svarīgs - iespēju būt veselam. Pirms šīs spēles jau no plkst. 15.00 gaidām līdzjutējus Arēna Rīga, kur pie B ieejas norisināsies    īpašo iesildīšanās kreklu labdarības vairāksolīšana un arī labdarības loterija, kurā viens no ziedotājiem saņems šo  kreklu ar Dinamo Rīga spēlētāja parakstu. Spēles laikā pie Arēnas Rīga tiks iedegta arī svētku egle, kas nu jau vairākus gadus kalpo par vienu no pieturvietām akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ceļā, pievēršot sabiedrības uzmanību bērnu veselības problēmām. Pirms spēles un pirmajā tās pārtraukumā   apmeklētājus ar  saviem priekšnesumiem  priecēs talantīgais ģitārists Pēteris Paulicāns, “Dreamteam studio”  meitenes un grupas "Limonāde" dalībnieces Iluta Alsberga un Ieva Katkovska!

Tā kā 30.novembra spēle iekrīt brīvdienā,  tās apmeklētāji ir aicināti uz tradicionālo brīvdienu pēcspēles slidošanu Arēnā Rīga. Atgādinām, ka slidotgribētājiem jāņem līdzi savas slidas,  spēles laikā tās būs iespēja atstāt garderobē pie B ieejas.

Biļetes uz Dinamo Rīga mājas spēlēm nopērkamas “Biļešu serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Bērniem līdz 6 g.vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, turklāt mazuļus līdz 6 g.vecumam Dinamo Rīga spēļu laikā bez papildu maksas  pieskatīs un radoši nodarbinās Pasaku nama rotaļistabā. Atgādinām, ka  visi Latvijas kuplo ģimeņu vecāki, kuri audzina 3 un vairāk mazos līdzjutējus, biļetes uz mūsu spēlēm sev un bērniem ar Goda Ģimene 3+ karti var iegādāties ar 50% atlaidi! Viss, kas jādara - jānorāda Goda Ģimenes kartes numuru kasierim vai kā atlaides kodu, pērkot biļetes www.bilesuserviss.lv.

Tiekamies spēlē!

Publicēts