Sestdien, 2. martā plkst. 14:00 Arēnā Rīga notiks DINAMO RĪGA 11. sezonas noslēguma pasākums, kurā Dinamo komanda teiks paldies saviem līdzjutējiem par atbalstu. DINAMO RĪGA ar šo noslēguma pasākumu vēlas pateikties visiem saviem uzticīgajiem līdzjutējiem, kuri visas sezonas garumā atbalstīja komandu, un bija kopā ar to gan uzvarās, gan zaudējumos.

Hokejisti piedalīsies dažādos ar hokeju saistītos veiklības un prasmju konkursos, kā arī apmeklētājus  priecēs DINAMO RĪGA draugi – pazīstami, dažādu žanru Latvijas estrādes mākslinieki. Arēnas Rīga vestibilos būs aktivitātes dažāda vecuma auditorijām. Abonementu īpašnieki tiks gaidīti Arēna Rīga AMBER kluba zonā, un viņi par pasākumu tiks informēti individuāli.

DINAMO Rīga 2018/2019. gada sezonas noslēguma pasākumā līdzjutējus priecēs grupas Dzelzs Vilks, Laime Pilnīga, piedaloties Mathew Maione, Dziļi violets, Polifauna, mūziķi Aija Vītoliņa, Raimonds Ozols un citi. Pasākumā piedalīsies  Dinamo Rīga sezonas partneri, nodrošinot aktivitātes vestibilos. Darbosies bērnu rotaļistaba un būs nodrošināta mazuļu pieskatīšana.

Līdzjutējiem būs iespēja satikt hokejistus parakstu un foto sesijās, kā arī notiks  hokeja ekipējuma inventāra labdarības izsole.

Pasākuma programma:

12:30 – Veras Arēna Rīga durvis

13:00 – 13:45 parakstu sesijas ar hokejistiem

13:50 - 14:10 – Grupa Dzelzs Vilks

14:15 – 16:00 – veiklības stafetes, mākslinieku priekšnesumi, jautras atrakcijas un citi pārsteigumi uz ledus

16:00  -  tikšanās ar komandu uz Arēna Rīga ledus

Ieejas maksa uz DINAMO  Rīga 2018/2019. gada sezonas noslēguma pasākumu 3 eiro; skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem 1 eiro. Biļetes no š.g. 25. februāra plkst. 17:00 nopērkamas visās BIĻEŠU SERVISA tirdzniecības vietās, kā arī internetā – www.bilesuserviss.lv. Sezonas abonementu īpašniekiem, uzrādot abonementa karti, ieeja bez maksas.

Publicēts