25. augustā Daugavpils ledus hallē DINAMO RĪGA  aizvadīja pēdējo pirms sezonas pārbaudes spēli pret DINAMO Minska, kuras pamatlaiks noslēdzās 2:2, bet papildlaika pašā izskaņā minskieši izrāva uzvaru. Pēcspēles metienu sērijā pārāki ar 2:1 bija mūsu hokejisti.

Spēles pirmajos divos periodos mūsu hokejisti spēlēja labāk un arī uzbruka bīstamāk, un spēja gūt arī divus vārtus. Vispirms pirmā perioda beigās Poirier izmantoja izgājienu vienatnē pret vārtsargu, bet otrā perioda vidū Karsums ar precīzu metienu pārsvaru dubultoja. Diemžēl trešajā periodā viesi spēja atspēlēties, otros vārtus gūstot pamatlaika pēdējā minūtē. Papildlaikā minskieši izrāva uzvaru 5 sekundes līdz papildlaika beigām, izgājienā vienatnē pret vārtsargu. Pēcspēles metienu sērijā uzvaru izcīnīja mūsu hokejisti ar 2:1, pēc precīziem Meijas un Poirier metieniem.

2021. gada 25. augusts, Daugavpils ledus halle (150 skatītāji)

DINAMO RĪGA – DINAMO Minska 2:3 (1:0, 1:0, 0:2, 0:1)

Vārtu guvēji: 19:38 Poirier (Bērziņš) 1:0, 30:57 Karsums (Cerveny, Radil) 2:0, 47:08 Graovac (Denisov) 2:1, 59:11 Beck (Gorbunov b.v.) 2:2, 64:55 Gorbunov 2:3.

Vārtsargi Mattsson (no 30:57 Machovsky) – Šostak

Soda minūtes: 8-8