Piektdien, 22.oktobrī DINAMO RĪGA komanda izbraukumā aizvadīja savu 21. spēli šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā, kur ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) viesos piekāpās Čerepovecas SEVERSTAĻ komandai. Pēc mača aizvadīto cīņu komentēja Emile Poirier, Nerijus Alisauskas un Lukas Radil.

Emile Poirier: “Šovakar aizvadījām saturīgu maču. Mums bija daudz iespēju, tomēr nespējām gūt vārtus. Vēlējāmies izcīnīt uzvaru Valērija Kuļibabas debijā, taču, diemžēl, mums tas neizdevās. Centīsimies nākamajā cīņā uzlabot sniegumu. Tāpat pieļāvām pāris kļūdu, ko nedrīkstējām atļauties. No šī mača varam ņemt daudz labu lietu, kas mums noderēs spēlē pret JOKERIT.”

Nerijus Alisauskas: “Mums bija daudzi vairākumi, ko mēs neizmantojām. Savukārt pretinieki realizēja savus divus skaitliskos vairākumus. Ar neiemestiem vārtiem spēli nevar uzvarēt. Arī soda metienu, diemžēl, neizmantojām. Galvas nenokaram. Braucam uz Helsinkiem cīnīties. Rīt ir jauna diena un jaunas iespējas.”

Lukas Radil: “Šī spēle bija smaga. Pret šo pretinieku vienmēr neklājas viegli. Viņi ļoti labi spēlē aizsardzībā, tādēļ ir ļoti grūti gūt vārtus. Mums pašiem bija labas iespējas, arī man divas, kuras neizmantoju. Mūsu vārtsargs Mattsson lieliski glābj komandu un sniedz iespēju cīnīties par uzvaru. Diemžēl - bez vārtu guvumiem neuzvarēt.”

Teksta tiešraide sadarbībā ar Jauns.lv

1
Severstaļ Čerepoveca Dinamo Rīga
2 minMakeyev Nikita
05:33Slashing
2 minPoirier Emile
12:41Holding
2
1:0Nattinen Joonas
33:53Khokhlov Ilya, Kodola Vladislav
2 minTikhonov Mikhail
38:33Tripping
2 minOzols Patriks
32:47Interference
3
2:0Vovchenko Daniil
55:26Stenqvist Jakob, Press Robin
42:16Holding
2 min
49:04Too many players on the ice
0 minTimashov Nikolai
54:00Hooking