Vadošais elektrotehnikas mazumtirgotājs Latvijā RD Electronics (SIA MK Trade) parakstījis sadarbības līgumu ar hokeja klubu DINAMO RĪGA. 

RD Electronics piedāvā pasaulē pazīstamu zīmolu preces no LG, Sony, Apple, Samsung, Philips, Asus, Dell, Electrolux, Indesit un citiem ražotājiem. 

Preces tiek iegādātas tikai no oficiāliem piegādātājiem vai pašiem ražotājiem. RD Electronics šobrīd ir 32 veikali Latvijā kā arī interneta veikals www.rdveikals.lv.

 

RD Electronics īpašnieks, Aleksandrs Meilehs: ”Mums ir patiess prieks un lepnums kļūt par hokeja kluba Dinamo Rīga oficiālo sadarbības partneri. Hokejs vienmēr bijis Latvijā mīlēts sporta veids no paaudzes paaudzē. Apņēmība, neatlaidība, iešana uz mērķi tas ir pamats gan sportam, gan biznesam, bet lai hokeja klubam Dinamo Rīga šis ceļš vēl būtu ātrāks, sniegsim savu atbalstu. Mums ir svarīgi, lai Latvijas popularizēšana pasaulē caur sportu, vienmēr būtu visaugstākajā līmenī.”

AS “Dinamo Rīga” valdes loceklis Jurijs Kuzņecovs: “Esam ir ļoti gandarīti uzsākt sadarbību ar vadošo elektronikas mazumtirgotāju Latvijā -  RD Electronics, kas ir pasaulē ļoti labi zināmu zīmolu oficiālais pārstāvis. Īpaši priecē fakts, ka tik liels uzņēmums kā RD Electronics ir nolēmis pievienoties mūsu atbalstītāju pulkam. Esmu pārliecināts, ka ieguvēji no šīs sadarbības būs abas puses, un cerams, ka šī sadarbība būs ilglaicīga un ļoti veiksmīga.”

Publicēts