Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda no Latvijas Rīgas "Dinamo" sestdien sezonas otro izbraukumu uzsāka Maskavā, ar 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) zaudējot Mika Indraša pārstāvētajai Maskavas "Dinamo" vienībai. 

Pirmajā periodā krietni aktīvāki bija viesi. Rīdzinieki nomētāja maskaviešus ar 15:6, vairāk uzvarēja iemetienos (17:13) un vairākkārt spēlēja vairākumā, tai skaitā divas minūtes pieci pret trijiem, taču vārtus neguva.

Arī otrajā periodā Rīgas "Dinamo" spēlēja aktīvāk, taču pēdējās piecās minūtēs, ko ievadīja Sergeja Gimajeva noraidījums, mājinieki aktivizējās, un Maksims Tretjaks no saviem vārtiem dabūja izvilkt divas ripas, otro - četras sekundes pirms pārtraukuma.

Spēles rezultāts ātri mainījās mača beigās. Vispirms tukšos vārtos, rīdziniekiem nomainot Tretjaku pret sesto laukuma spēlētāju, no laukuma vidus iemeta Andrē Petersens. 59.minūtes sākumā vienīgos vārtus rīdziniekiem guva Nerijus Ališausks, bet vēl pēc 12 sekundēm galarezultātu 4:1 noformēja Dmitrijs Jaškins.

Indrašis, kurš šajā sezonā septiņās spēlēs guvis vienus vārtus, mačā nepiedalījās.

Sezonas pirmajā izbraukumā Latvijas komanda cieta trīs zaudējumus un iekrāja vārtu attiecību 3:16.

 Pēc tam mājās ar 4:3 tika uzveikta Habarovskas "Amur", bet trešdien tika piedzīvota neveiksme 2:3 pret "Lokomotiv" hokejistiem.

Rīgas vienība ar sešiem punktiem astoņās spēlēs Rietumu konferencē saglabāja desmito vietu, bet maskavieši ar 11 punktiem deviņos dueļos pakāpās uz piekto vietu. 

Pirmdien Rīgas komandai izbraukumā spēle ar Čerepovecas "Severstaļ", bet trešdien gaidāma spēkošanās ar Jaroslavļas "Lokomotiv". 

LETA

Publicēts