Rīgas Dinamo mājas spēles Kontinentālās hokeja līgas 14.sezonā tiek pārraidītas speciāli plašai auditorijai izveidotajā kanālā TV3 Sport Open un nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Rīgas Dinamo komanda ar leģendāro divkārtējo Stenlija kausa ieguvēju un 1992.gada olimpisko čempionu Sergeju Zubovu uzsākusi Kontinentālās hokeja līgas 14.sezonu.

Pēdējos gados Dinamo mājas un izbraukuma spēles tika pāraidītas TV3 Sport un TV3 Sport 2 kanālos. Sākot ar šo sezonu “Dinamo” mājas spēles tiek pārraidītas speciāli plašai auditorijai izveidotajā kanālā TV3 Sport Open. Paredzēts, ka jau tuvākajā laikā kanāls TV3 Sport Open būs pieejams visu Latvijas lielāko kabeļoperatoru pamatpakās.

Šobrīd TV3 Sport Open pieejams Home3, Baltcom, LMT un nākamās paaudzes televīzijas Go3 abonentiem.

Toms Circenis, TV3 Sport Programmu direktors: “Dinamo Rīga spēles šosezon pārraidām TV3 Sport Open kanālā, kas ir kanāls, kurš skatītājiem ir pieejams TV operatoru pamata pakās bez papildus samaksas. Šo kanālu piedāvājam visiem Latvijā strādājošajiem televīzijas operatoriem ar vienu nosacījumu – ka tam ir jābūt pieejamam pamata pakās, jeb, bez papildus samaksas no klientiem. Šobrīd tas jau ir pieejams Go3, Home3, Baltcom un LMT klientiem, dodot iespēju plašam cilvēku lokam vērot ne tikai Dinamo Rīga mājas spēles, bet, tāpat arī, piemēram, VEF Rīga spēles Basketbola Čempionu līgā, Paula Jonasa startus MXGP, septiņu Latvijas basketbolistu spēles Eiropas spēcīgākajā Nacionālajā basketbola čempionātā – Spānijas ACB Līgā, ATP tūres tenisa turnīrus ar pasaules labāko tenisistu dalību un citas reģionā iecienītas sporta pārraides.”

Edgars Buncis, AS “Dinamo Rīga valdes priekšsēdētāja vietnieks: “Arī šajā sezonā Dinamo Rīga spēles KHL čempionātā televīzijā pārraidīs TV3 Group kanāli. Šis mēdiju koncerns šīs tiesības iegādājās no KHL, un ir pārraidījis mūsu komandas spēles jau no pašiem līgas pirmssākumiem, bet ekskluzīvas tiesības tam pieder no 2012. gada. Mūsu kluba politika allaž ir bijusi vērsta uz to, lai komandas spēles redzētu pēc iespējas plašāka Latvijas sabiedrības daļa, un tās būtu pieejamas ikvienam.”

Lielākajiem sporta faniem un karstākajiem līdzjutējiem tādi Premium sporta notikumi kā Nacionālās basketbola asociācijas, Anglijas Premjerlīgas, basketbola Eirolīgas, FIFA Pasaules kausa svarīgākās kvalifikācijas spēles, kā arī Rīgas Dinamo izbraukuma spēles joprojām būs skatāmas kanālos TV3 Sport un TV3 Sport 2 un nākotnes televīzijā Go3.

Publicēts